serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rolnicy. Podlasie

2019
44m
7,0 324
oceny
7,0 10 1 324
Perypetie rolników mierzących się z problemami i obowiązkami na podlaskiej wsi. więcej mniej
Rolnicy. Podlasie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonymOryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

spodziewałem się szyderki albo przynajmniej czegoś rzut chomątem od tego, ale nic bardziej mylnego; rzecz rzetelna i ciekawa, jeśli jest śmieszność to naturalna i w postaciach, vide gienek z plutycz, rolnik niebanalny, oldskulowiec pocieszny i kochany, mój ulubiony (scenka cięcia drzewka z synem w lesie godna...

gienek

ocenił(a) serial na 3

prawdziwy rolnik

Ja tego nie cierpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones