PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742385}

Rosewood

7,0 1 347
ocen
7,0 10 1 1347
Rosewood
powrót do forum serialu Rosewood

Straszna szmira!

ocenił(a) serial na 2

Chyba tylko milosnicy typowych filmow dla murzynow moga czerpac przyjemnosc z ogladania tego badziewia.

Qlakatmandu

SZmira to na bierzmowanie dostałeś.. serial świetny i nie sraj żarem bo sie podpalisz..

czouk7777

swietny ej no bez przesady ,kto co lubi jak juz ale nie swietny.

Qlakatmandu

Nie rozumiem po co mieszasz tu wątek rasowy, a problem serialu jest dość prozaiczny, że za pomocą uśmiechniętego murzyna, kabrioletu i Miami stara się ukryć fabularną pustkę i to kolorowe tło ma wypełnić treść, na razie jestem po pilocie, ale historia kryminalna jest do bólu sztampowa. Prosiłoby się o ciekawszy serial, który np wchodziłby głębiej w patologię i pokazywał hardcorowo sekcję zwłok i jakoś tam odnosił się do najlepszy odcinków CSI, a tu mamy głównie glamour Miami, tylko modę na noszenie podkoszulków do marynarki wylansował już serial Miami Vice dobre 30 lat temu.

Qlakatmandu

Racist much

ocenił(a) serial na 5
Qlakatmandu

To nie oglądaj! Nikt Cię nie przymusza.Ja jeszcze nie zaczęłam oglądac,bo chcę uzbierac cały sezon,alelubię obejrzeć jakiś lekki kryminalik ze słońcem w tle tak....do obiadu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones