PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555266}
4,7 712
ocen
4,7 10 1 712
S@motność w sieci
powrót do forum serialu S@motność w sieci

Nud@ w luksusie

ocenił(a) serial na 5

Wiem na czym polega urok tego filmu - bohaterowie nie martwią się o pieniądze, bo je poprostu mają, pozazdrościć

kociara_4

Więc zostań np. wybitnym genetykiem a i pieniądze będziesz miał/a. Urok filmu polega na pieniądzach? Wybacz, ale chyba przemawia przez Ciebie jakaś frustracja osobista.

ocenił(a) serial na 5
Zlotooka

Mam lepszy pomysł - wydłubię ci te złote oczy i na tym się wzbogacę.
Wcale nie jestem jakoś specjalnie sfrustrowana brakiem pieniędzy. Po prostu taka myśl nasuwa mi się po obejrzeniu tego filmu, że bohaterowie tym się właśnie różnią od większości przeciętnych Polaków.
Poza ty nuuuuuuuuuda. I już całkiem zapomniałam, że coś takiego oglądałam. Nie chce mi się o tym gadać.

ocenił(a) serial na 5
kociara_4

W ostatniej linijce powinno być : poza tym...

kociara_4

Jeśli jedyną alternatywą wzbogacenia się jest dla Ciebie wydłubanie mych 'patrzałek' to jeszcze bardziej współczuję. ;) A tak serio to chyba trafiłam w czulszy punkt, więc życzę by ta frustracja z czasem w Tobie zmalała, a może zaczniesz postrzegać niektóre filmy przez inny, nieco mniej irytujący Ciebie pryzmat.
Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) serial na 9
kociara_4

nie zajmowali się kwestią finansową bo nie ona tutaj była ważna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones