PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 548
ocen
7,5 10 1 22548
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

Chabior to bardzo dobry aktor,wcześniej grał dobre role(np. w Komisarzu Alexie),ale ta rola miażdży wszystko.

ocenił(a) serial na 10
Rocky658

Charyzmatyczna postać!

ocenił(a) serial na 9
Rocky658

Do tego jeszcze Czeczot w roli Młota Zabójczy duet z Chabiorem stworzyli Szkoda że tylko w jednym odcinku

ocenił(a) serial na 7
Rocky658

Trudno się nie zgodzić... spektakl jednego aktora, reszta (np. Baar) wypada wręcz śmiesznie przy tej klasy aktorze...

ocenił(a) serial na 9
robin2003

brudna deska by lepiej zagrała od Barówy

ocenił(a) serial na 9
maciej2801

Nie wiem czy to kwestia jej złego przygotowania czy samej roli, ale niemiłosiernie działała mi na nerwy.
Chabior majstersztyk - nagle ubek stał się pozytywnąostacią ;)

Rocky658

Miażdży to takie nawet delikatne określenie :) Widziałem co prawda tylko film, ale po wyjściu z kina długo nie mogłem zapomnieć o nim. Po prostu REWELACJA :)

ocenił(a) serial na 3
Rocky658

- Kurtkę do szatni proszę.
- Pani z chuja spadła?!
:D

Rocky658

Nie ujmuję filmowi emocji - temat jest nośny i MOCNY, wiarygodność pewnych szczegółów jest dyskusyjna, co wcale nie znaczy, że film jako całość jest zły.
Po prostu nie zachwycam się ŻADNYM aktorem, oni wszyscy są cholernie sztywni i sztuczni. Nie znam tego "aktora" o nazwisku Chabior z wcześniejszych filmów (po prostu nie kojarzę, może nie widziałem), ale w tym filmie wszystkie dialogi wydają mi się potwornie nienaturalne. Jakby na lekcji w szkole nauczycielka kazała przypadkowym uczniom czytać książkę z podziałem na role.
Nie brzmi to dla mnie wcale, a wcale. Treść to jedno, a podanie tej treści to drugie.
Język, jakim posługują się postaci z filmu jest dosadny i podejrzewam, że zachwyty rodzą się właśnie z tego: "łał, jak oni swobodnie rzucają mięsem!". Mnie to nie rajcuje i nie podnieca, bo nie mam nastu lat.

ocenił(a) serial na 6
Rocky658

Chabior petarda ale Boładz to jest pełna lipa jak dla mnie

ocenił(a) serial na 4
Rocky658

W "Symetrii" też rządził.

ocenił(a) serial na 8
Rocky658

Uciekanie przed wilkiem(psem) mnie rozbawiło :D

ocenił(a) serial na 8
Rocky658

On jest stworzony do Takich ról. Teksty rewelka.

Rocky658

Czy tylko mi na zdjęciu przypomina Mike'a Ehrmantrauta z Breaking Bad?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones