5 odcinków
7,5 20 639
ocen
7,5 10 20639
4 402
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":729152,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/S%C5%82u%C5%BCby+specjalne-2015-729152/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Służby specjalne
  • Chabior to bardzo dobry aktor,wcześniej grał dobre role(np. w Komisarzu Alexie),ale ta rola miażdży wszystko.

• konvict1993 ocenił(a) ten serial na: 10

Rocky658 Charyzmatyczna postać!

• ryan45 ocenił(a) ten serial na: 9

Rocky658 Do tego jeszcze Czeczot w roli Młota Zabójczy duet z Chabiorem stworzyli Szkoda że tylko w jednym odcinku

• robin2003 ocenił(a) ten serial na: 7

Rocky658 Trudno się nie zgodzić... spektakl jednego aktora, reszta (np. Baar) wypada wręcz śmiesznie przy tej klasy aktorze...

• maciej2801 ocenił(a) ten serial na: 9

robin2003 brudna deska by lepiej zagrała od Barówy

• marta1945 ocenił(a) ten serial na: 9

maciej2801 Nie wiem czy to kwestia jej złego przygotowania czy samej roli, ale niemiłosiernie działała mi na nerwy.
    Chabior majstersztyk - nagle ubek stał się pozytywnąostacią ;)

• Rocky658 Miażdży to takie nawet delikatne określenie :) Widziałem co prawda tylko film, ale po wyjściu z kina długo nie mogłem zapomnieć o nim. Po prostu REWELACJA :)

• Ertix_Poke ocenił(a) ten serial na: 3

Rocky658 - Kurtkę do szatni proszę.
    - Pani z chuja spadła?!
    :D

• Rocky658 Nie ujmuję filmowi emocji - temat jest nośny i MOCNY, wiarygodność pewnych szczegółów jest dyskusyjna, co wcale nie znaczy, że film jako całość jest zły.
    Po prostu nie zachwycam się ŻADNYM aktorem, oni wszyscy są cholernie sztywni i sztuczni. Nie znam tego "aktora" o nazwisku Chabior z wcześniejszych filmów (po prostu nie kojarzę, może nie widziałem), ale w tym filmie wszystkie dialogi wydają mi się potwornie nienaturalne. Jakby na lekcji w szkole nauczycielka kazała przypadkowym uczniom czytać książkę z podziałem na role.
    Nie brzmi to dla mnie wcale, a wcale. Treść to jedno, a podanie tej treści to drugie.
    Język, jakim posługują się postaci z filmu jest dosadny i podejrzewam, że zachwyty rodzą się właśnie z tego: "łał, jak oni swobodnie rzucają mięsem!". Mnie to nie rajcuje i nie podnieca, bo nie mam nastu lat.

• rafter_2 ocenił(a) ten serial na: 6

Rocky658 Chabior petarda ale Boładz to jest pełna lipa jak dla mnie

• Sebka ocenił(a) ten serial na: 4

Rocky658 W "Symetrii" też rządził.

• rydzio21_2 ocenił(a) ten serial na: 8

Rocky658 Uciekanie przed wilkiem(psem) mnie rozbawiło :D

• rad_75 ocenił(a) ten serial na: 8

Rocky658 On jest stworzony do Takich ról. Teksty rewelka.

• Rocky658 Czy tylko mi na zdjęciu przypomina Mike'a Ehrmantrauta z Breaking Bad?