PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40611}

Sabrina, nastoletnia czarownica

Sabrina, the Teenage Witch
6,3 33 003
oceny
6,3 10 1 33003
6,7 3
oceny krytyków
Sabrina, nastoletnia czarownica
powrót do forum serialu Sabrina, nastoletnia czarownica

Na początku muszę przyznać, że strasznie pokochałam ten serial, ale dopiero teraz, gdy się zakończył, doszło do mnie jak strasznie się do niego przywiązałam. Liczę, że kiedy znowu będą puszczać powtórki nadal będę darzyć ten serial uczuciem ;) Żałuję również, iż tak wiele odcinków całkowicie świadomie opuściłam ;/ No ale nadrabiam zaległości (lepiej późno niż wcale xD) i w związku z tym nasuwają mi się dwa pytania:
1. Co stało się z ciotkami Sabriny bodajże w ostatniej serii? Czyli wtedy, gdy Sabrina zamieszkała z Roxy i Morgan?
2. Jak to się stało, że Sabrina zerwała z Josh'em?
Będę bardzo wdzięczna, gdy uzyskam odpowiedzi na powyższe pytania i pozdrawiam serdecznie :)

Zuuzaa

1. Ciotki Sabriny wyjechały po prostu do innego kraju, a Sabrina i jej przyjaciółki wprowadziły się do ich domu.
2. Braku Josh'a nei wyjaśniono, myślę jednak, że wyjechał do Niemiec, bo zawsze o tym marzył.

Zuuzaa

Czy moze mi ktoś powiedzieć jak sie skończył ten serial? Bo nie miałam okazji oglądnąć:( i z kim na końcu była sabrina?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones