PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40611}

Sabrina, nastoletnia czarownica

Sabrina, the Teenage Witch
6,3 33 001
ocen
6,3 10 1 33001
6,7 3
oceny krytyków
Sabrina, nastoletnia czarownica
powrót do forum serialu Sabrina, nastoletnia czarownica

Którego z bohaterów bardziej lubicie?
osobiście wolałabym żeby Sabrina była z Harveyem. I jeszcze jedno pytanie, jak w ogóle Sabrina poznała Aarona??

thaat

Sabrina Aarona poznała w redakcji (jak tam jeszcze pracowała, bo się zwolniła)...

A ja zdecydowanie wolę Harveya, Aaron mógłby być ojcem Sabriny!

P_Halliwell

Dziękuje za odpowiedz:)

Zgadzam sie z Toba w pelni, w ogole ten Aaron moim zdaniem, taki nudny, nie nadaje sie w ogole do tego serialu. Za kazdym razem jak ogladam ten serial to sobie tylko w myslach mowie "Sabrina wroc do Harveya!!" :)
Mile wspomnienia z dawnych lat mam z tym serialem :) Tylko kiedys jeszcze nie puszczali chyba tych odcinkow co sa teraz :) Szkoda ze to juz koncowka.
Pozdrawiam :)

thaat

Szkoda, ale przynajmniej Sabrina wróci do Harveya :).

P_Halliwell

no i się skończyła, ale świetna końcówka nie powiem :) wzruszyłam się hehe :)

thaat

ja sie poplakalam jak głupia ;) końcówka była boska.

thaat

I wreszcie, po tylu latach mogłem zobaczyć zakończenie :) Do ostatniej minuty bałem się, że Sabrina wyjdzie za plastikowego Aarona. Trzy rzeczy, które najbardziej mnie drażniły to:
1. Josh
2. plstikowy Aaron
3. ostatnia praca w redakcji pisma muzycznego, gdzie wszyscy są jacyś tacy niesympatyczni
no może jeszcze brak ciotek, ale Sabrina musiała przecież wyfrunąć z gniazda :)
Ogólnie serial ładny, lekki i sympatyczny. I wszystko dobrze się skończyło.

Nie wiem tylko jak i kiedy zniknął Josh, chyba przeoczyłem. Ale może Panna Halliwell zechce mi powiedzieć, bo wygląda na eksperta ;) Dziękuję

bartix_2

Oglądałam ten serial juz wiele razy i bardzo go lubię, bo kojarzy mi się z dzieciństwem, a poza tym przygody Sabriny nigdy mi sie nie znudziły ;p
wczoraj po raz pierwszy obejrzałam ostatni odcinek serialu i muszę przyznac ze bardzo mi się podobał. Ucieszyło mnie to, że Sabrina wróciła do Harveya, gdyż musze przyznać że zawsze bardzo go lubiłam ;) Mam nadzieję że telewizja polsat jeszcze nieraz wyemituje 'SNC'.

purplejudka

Pamiętam jeszcze kiedyś jak w Polsacie ten serial leciał zawsze w soboty rano o 9 lub 10 :) Miło wspominam te czasy :) Tylko wtedy jeszcze puszczano pierwsze sezony. I powiem wam, że ja też nie wiem gdzie zniknął Josh :| :) I szkoda, że ciotki zniknęły w ostatnich odcinkach. Poza tym ten Aaron strasznie mnie denerwował, taki nudny..
Pozdrawiam :)

thaat

Josh odszedł kiedy Sabrina oddała swoją miłość cici Hildzie, następnie zamieniła się w kamień i się rozpadła:).
Wkurzał mnie ten Josh i Aron więc super, że Sabrina na końcu jest z Harveyem jednak;). Szkoda tylko, że nie wiemy gdzie mieszkają i jak żyją... Brakuje jeszcze jednego sezonu:).
Rozczarowało mnie też brak Salema przez ostatnie kilka minut odcinka;). Powinni pokazać jego radość albo jakiś zabawny komentarz co do tej końcowej sytuacji.
Mam nadzieję, że Polsat jeszcze raz ją puści. Muszą ją puścić!
;)

beyup

Masz racje :) Muszą ją puścić :) Bo nie wytrzymam !

thaat

Pisałam do Polsatu, ale oni mnie olali... Albo mam zły e-mail... Kto mi go poda?

P_Halliwell

W polsracie mają poważniejsze rzeczy na głowie. Dla nich filmy to tylko przerywniki, pomiędzy reklamami ;)

beyup

Salem, zapomniałem o biednym kocurze. Miałem nadzieję, że w ostatnim odcinku powróci do ludzkiej postaci :) Ale scenarzyści widocznie też o nim zapomnieli.

bartix_2

Myślę, że to lepiej, jako kot jest zabawniejszy :)

P_Halliwell

Ha, Salem to najlepsza postać z całego filmu, taki gwóźdź programu ^^ gdyby nie zachował kociej postaci, cały jego czar by prysł ;d

"Sabrina" bo "Sabrina", serialik durny i amerykański, dla głupiutkich dziewczynek, ale - cholera - jakoś zawsze go lubiłam i mam taki niewytłumaczalny sentyment. Specyficzny klimat, szczególnie cięte riposty kota i Sabriny, ach, wspomnienia ^^

Odnośnie tematu: Aaron to placek ;p

Lila_Hekate

Tak Aaron to wielki PLACUCH !

a Salem jest rewelacyjny :)

P_Halliwell

Lepiej? Zależy dla kogo :-) W ostatnim odcinku mogliby mu chyba odpuścić?

thaat

Harveya kochała od zawsze... On ją też, więc cieszę się z wyboru Sabriny, a ten Aaron jest jakiś taki... Sorry za wyrażenie... zpedalony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones