PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40611}

Sabrina, nastoletnia czarownica

Sabrina, the Teenage Witch
6,3 33 001
ocen
6,3 10 1 33001
6,7 3
oceny krytyków
Sabrina, nastoletnia czarownica
powrót do forum serialu Sabrina, nastoletnia czarownica

Widziałem większość odcinków tego serialu, ale też wiele przegapiłem i mam prośbę o wytłumaczenie mi kilki rzeczy których nie rozumiem i odpowiedzenie na kilka pytań:
1.Jak Harwey dowiedział się, że Sabrina jest czarownicą, w jakich okolicznościach i jak ona na to zareagowała?
2.W jednym z pierwszych odcinków, chyba nawet w pierwszym, w 16 urodziny Sabriny kiedy dowiedziała się, że jest czarownicą, powiedziano jej, że nie może widywać matki przez następne dwa lata, a potem na studiach gdy się spotkały to okazało się, że Sabrina już nigdy nie będzie mogła się z nią zobaczyć, bo podobno jest czarownicą wbrew swojej woli, a jeszcze we wcześniejszych odcinkach była mowa, że jeżeli chce się widywać z matką to musi zrezygnować z bycia czarownicą, wtedy się zdecydowała ale czarownicą była dalej bo okazało się, że to była część kursu na licencję, ale i tak może zrezygnować jeżeli chce się z mamą widywać, a ja nic z tego nie rozumiem...
3.Sabrina trafiła do ciotek parę dni przed swoimi 16 urodzinami, a wcześniej jej rodzice byli jeszcze razem i z nimi mieszkała????
4.Czy Hilda w końcu wzięła ślub z tym facetem w odcinku, z którym Sabrina się rozsypała i co się stało z małą Zeldą?? Wiem, że Sabrina musiała zrezygnować ze swojej miłości żeby ciotka Hilda mogła poślubić i być ze swoją miłością, a potem się rozsypała. Na to Salem kazał Harweyowi ją poskładać dzięki czemu Sabrina odżyła, a potem ciotka Zelda musiała poświęcić swoje dorosłe lata żeby Sabrina mogła się zakochać, dzięki czemu Harwey nie wyjechał i w końcu się zeszli w ostatnim odcinku. Nie wiem jednak czy ciotka Hilda wzięła yan ślub i co się stało z małą Zeldą. Wzięli ten ślub, a ona zamieszkała z nimi, czy co?
5.I ostatnie pytanie, chodzi o aktorów, a mianowicie jak miała na imię pierwsza przyjaciółka Sabriny w liceum, ta w tych bardzo długich lokach i jaka aktorka nią grała i jeszcze jak się nazywał facet, z którym Hilda miała wziąć ślub i jaki aktor go gra??
Wiem, że pytań jest dużo, a niektóre są trudne, ale zauważyłem, że jest tu parę osób bardzo dobrze znających ten serial, dlatego bardzo proszę o odpowiedzi i wyjaśnienia.

piotr_3_fw

1. Sabrina przekroczyła limit na rzucanie i cofanie zaklęć na Harveya, więc dowiedział się, ze Sabrina jest czarownicą. Dowiedział się sam, przyszedł nagle i powiedział "możemy porozmawiać o tym, że jesteś czarownicą?"

2.Sabrina nie może widzieć matki, bo wtedy kobieta zamieni się w kulę wosku. Na studiach Sabrina zobaczyła ją i cieszyła się kilka minut, a po chwili stało się to przed czym ostrzegały ciotki. Mimo to dziewczyna chodziła z kulą po parku, rozmawiały itd., chodź ludzie dziwnie na nią patrzyli. Odczarować matkę można tylko raz, więc mała wpadka matki z córką została wybaczona, ale następnym razem już nie będzie tak fajnie. Dopiero w dzień ślubu widują się normalnie, nie wiem dlaczego, ale wyjaśnię ci to w czwartek, bo wtedy będzie ostatni, ślubny odcinek.

3. Tego nie wiem, ale chyba tak było.

4. Tak. Hilda jest szczęśliwą żoną :)). Ślub był pokazany w tym odcinku.

5. To aktorka Michelle Beaudoin - wcieliła się w postać Jennifer Kelly, przyjaciólki Sabriny.

ocenił(a) serial na 9
piotr_3_fw

Wie ktoś gdzie można znaleźć napisy do tego serialu ?
Bardzo proszę o odp.

Xx_Angie_xX

Ściągnij napi projekt może tam coś będzie:)

ocenił(a) serial na 9
agaaa625

Szukałam też w tym programie napiprojekt napisów, ale znalazłam tylko do 1 i 2 odc z pierwszego sezonu ;( Jeśli ktoś by wiedział gdzie mogę znależc te napisy, albo odcinki z lektorem to proszę napisać w tym temacie, albo na mój emali agusia933@onet.eu Z góry bardzo dziękuję.

Mam jeszcze kilka pytań i liczę na waszą pomoc:
1.W którym odcinku i sezonie Sabrina zaczęła się spotykać z Josh'em?
2. W którym odcinku i sezonie wystapiła Britney Spears?
3. W którym odcinku i sezonie Sabrina śpiewała tą piosenkę Funky Song?

Wiem, że zadałam dosyć trudne pytania, ale moze ktoś mi pomoze znaleźć na nie odpowiedz :)

Xx_Angie_xX

2. Oglądałam ten odcinek, ale nie pamiętem jaki to był odcinek i sezon. Wiem tylko że wtedy Sabrina wyjechała do swojego ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones