PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40611}

Sabrina, nastoletnia czarownica

Sabrina, the Teenage Witch
6,3 33 003
oceny
6,3 10 1 33003
6,7 3
oceny krytyków
Sabrina, nastoletnia czarownica
powrót do forum serialu Sabrina, nastoletnia czarownica

Cay Roxie i Morgan wiedzą że Sabrina jest czarownicą, a kot potrafi mówić?

ada312

Roxie i Morgan nie wiedzą nic o czarach Sabriny, a tym bardziej, że Salem mówi. Był taki odcinek, gdy dziewczyny straciły zaufanie do Sabriny, bo cały czas wymyśla różne wymówki. Sabrina rzuciła zaklęcie by Roxie zaczęła jej ufać. Jednak podstępny Salem poczęstował eliksirem również Morgan i tak oto rozmawiała swobodnie ze zwierzęciem. Ale wiadomo, że miało to skutki uboczne. Roxie za bardzo ufała Sabrinie, robiła różne złe rzeczy, bo i tak wiedziała, że ta ją uratuje. Po odkręceniu czaru, Sabrina powiedziała "Roxie, jestem czarownicą, dziewczyną, która chciałaby, ale nie moze zdradzić ci sekretu", no i pogodziły się, ale tą "czarownicę" traktują jako metaforę.
Choć sama żałuję...

P_Halliwell

Ale w jednym odcinku gdy Roxie i Morgan szukały współlokatorki to Morgan zapytała się tej dziewczyny "Czy ty też jesteś czarownicą?"
To chyba wiedziały...

ada312

Też to widziałam!
I moja reakcja była podobna. Ale może to było w takim kontekście "Czy jesteś czarownicą? Bo nie wierzę, że sama wybrałabym cię na współlokatorkę! Musisz mieć jakieś moce, ze nie przekonałaś".
Poczytam o tym, ale wątpię, ze coś znajdę...

P_Halliwell

Nie nie dowiadują się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones