serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Sabrina

Sabrina the Animated Series
1999 - 2001
30m
6,8 1 420
ocen
6,8 10 1 1420
Animowany serial telewizyjny oparty na popularnym serialu TV "Sabrina, nastoletnia czarownica". Sabrina Spellman to śliczna, mądra i całkiem zwyczajna nastolatka.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Sabrina zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Animowany serial telewizyjny oparty na popularnym serialu TV "Sabrina, nastoletnia czarownica". Sabrina Spellman to śliczna, mądra i całkiem zwyczajna nastolatka. Mieszka z dwiema ciotkami, Hildą i Zeldą. Kiedy Sabrina kończy 16 lat, ciotki wyjawiają jej wielką tajemnicę, dziewczyna jest...czarownicą. W serialu nie zabraknie zabawnychAnimowany serial telewizyjny oparty na popularnym serialu TV "Sabrina, nastoletnia czarownica". Sabrina Spellman to śliczna, mądra i całkiem zwyczajna nastolatka. Mieszka z dwiema ciotkami, Hildą i Zeldą. Kiedy Sabrina kończy 16 lat, ciotki wyjawiają jej wielką tajemnicę, dziewczyna jest...czarownicą. W serialu nie zabraknie zabawnych czarownic, ciotek Sabriny: Zeldy i Hildy Spellman, przyjaciela Sabriny Harveya Dwight Kinkle, wujka Quigleya i oczywiście kapitalnego kota Salema Saberhagena.

studio
American Broadcasting Company (ABC) / DiC Productions L.P. / Hartbreak Films / więcej
tytuł oryg.
Sabrina the Animated Series
inne tytuły
Disney's Sabrina (alternatywna pisownia) Miedzynarodowe
Sabrina (tytuł skrócony) USA
Sabrina the Animated Series Kanada
Sabrina Portoryko
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W normalnej wersji było o wiele lepiej, animacja jest chyba zbyteczna.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Uważam, że to jedna z najlepszych bajek...

Ale ja i tak wole normaln.a wersję .Animowana jest zbyt dziecinna.

W serialu Sabrina miała 16 lat i była typowa, nastolatką kończącą już gimnazjum, a tutaj Sab to jakaś gówniara ;/. I chyba jej ciotki były w wieku serialowej Sabriny :P
Niepotrzebnie dali nowe postacie - wujek Quickley (czy jak mu tam) i bogata Gem Stone. Ale cóż, dano pewnie na potrzeby kreskówki.

Sądząc po tym...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones