PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377551}

Salad Fingers

7,8 5 329
ocen
7,8 10 1 5329
5,0 2
oceny krytyków
Salad Fingers
powrót do forum serialu Salad Fingers

oglądałam wszystkie siedem odcinków na Youtube.
mieszane uczucia mi wtedy towarzyszyły:lęk, niepokój, momentami radość i podekscytowanie;)

ocenił(a) serial na 8
netta

zobacz sobie inne animacje Davida Firtha - to jest dopiero jazda ;D

ocenił(a) serial na 10
netta

Oglądałam inne jego animacje, ale chyba Salad Fingers jest najlepszy...;D

użytkownik usunięty
dolgorlz

no, na fat-pie jest masa niesamowitych graficznie, jak i pod wzgledem nastroju filmikow
jeszcze wart szczegolnej uwagi jest imho jonathan, ma 2 czesci

netta

Wszystkich odcinków jest jakby co osiem, więc być może ominęłaś ten ostatni - Cupboard? Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
LukeInside

Teraz 9 :)

horrormasterPL1

Jest kolejny? :) Nieźle. Dzięki za info, z pewnością obejrzę..

ocenił(a) serial na 9
LukeInside

Ma nazwę "the Letter" napradę ryje banię http://www.youtube.com/watch?v=RAS32zhmPRM proszę :) (napisy PL)

horrormasterPL1

Ah to już wiem. Miałem go obejrzeć, ale zapomniałem :P Dzięki za link, ale preferuję obejrzeć na oficjalnej stronie Davida Firtha.

ocenił(a) serial na 9
LukeInside

Wisz co mnie wnerwia? To że ktoś wydaje miliardy na bibery i 1D ale tak utalentowanych animatorów już nie wspierają :(


Są fajne animacje ale David Firth Ma talent!

horrormasterPL1

Może i lepiej, że tak jest, bo producenci przejęliby stery i zaczęli wymagać tego co mamy w dzisiejszych tzw. "kreskówkach" jak np. Adventure Time - czyli bezsensownego bełkotu dla młodzieży żądnej psychodelicznych ale i infantylnych sytuacji na ekranie. Salad Fingers ma ukryty przekaz i pomimo groteskowości jest niegłupią produkcją, którą można byłoby zepsuć w bardzo prosty sposób. Zresztą najlepsze efekty otrzymuje się, gdy to jedna osoba nad wszystkim czuwa :)

ocenił(a) serial na 9
LukeInside

Trochę racji masz.... ale nie chodzi mi o sztaby pracowników tylko ufinansowanie autora

horrormasterPL1

Ja się i tak dziwię, że nie chcieli go przejąć, bo "SF" było jednym z hitów popkultury w tamtych latach, gdy powstał. Co do zysków to spokojnie - ma swoją stronę, gdzie sprzedaje gadżety i ogólnie franchise - t-shirty, czapki itd. więc coś tam zarabia, a na większą skalę to z pewnością ktoś by to zepsuł ;)

ocenił(a) serial na 9
LukeInside

Chciałbym mieć taki gadżet w domu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones