PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670590}

Sam i Cat

Sam & Cat
6,5 3 793
oceny
6,5 10 1 3793
Sam i Cat
powrót do forum serialu Sam i Cat

Czy to nie była lekka przesada, to w końcu ma być serial dla dzieci?

ocenił(a) serial na 4
mietek04

Po co oznaczać spoiler skoro ten spoiler jest w tytule tematu?
I tak, wg mnie też jest to ostra przesada.

mietek04

To, że sam leje kogoś prawie w każdym odcinku jest dobre dla dzieci.

ocenił(a) serial na 6
mietek04

nickelodeon ma swoje szalone pomysły ale wg mnie to nie było przesadą po prostu część sceny, ułamek sekundy.

ocenił(a) serial na 7
mietek04

Nie, to nie była przesada. Scena trwa około sekundy i jest pokazana bez żadnych zbliżeń ani szczegółów. W "iCarly" też są sceny pocałunków, a jest to serial skierowany do tej samej grupy wiekowej.

użytkownik usunięty
mietek04

sorry bo jeśli chodzi o ten odcinek nie jestem w temacie więc pytam .... czy Melanie to czasem nie jest dziewczęce imię ?

ocenił(a) serial na 5

No właśnie o to chodzi... że tak.

użytkownik usunięty
mietek04

japierdziele , czyli co dziewczyna z dziewczyną ?

użytkownik usunięty

nie ma to jak lesbijki w serialu lecącym na Nickelodeon -_-

ocenił(a) serial na 5

Tak, chociaż w formie żartu. Zresztą co ja ci będę tłumaczył, zobacz odcinek to będziesz wiedział.

użytkownik usunięty
mietek04

zobaczę , zobaczę . Nadal nie rozumiem jak mogli takie coś dac , zrozumiem jakieś pocałunki ale chłopaka z dziewczyną a nie ....


pozostaje mi obejrzec ten odcinek i pokapowac się o co chodzi

ocenił(a) serial na 5

Co ciekawe to już nie pierwszy tego typu przypadek na Nickelodeon, podobno jeszcze w którymś z nowszych odcinków Icarly, ale chyba to przeoczyłem.

użytkownik usunięty
mietek04

wiesz tak jak mówiłem , zupełnie normalną rzeczą są pocałunki chłopaka z dziewczyną np. Sam i Fredy ' ego w ICarly ale żeby dziewczyna z dziewczyną albo chłopak z chłopakiem ? no sorry jak już mówiłem rozumiem to pierwsze bo nawet jeśli obejrzy to 5 latek to przynajmniej zobaczy że dziewczyny wcale nas nie zarażą jakąś chorobą ( och te czasy przedszkola ) ale to drugie -_- po co to pokazywac ? żeby na siłę pokazywac że to normalne ? właśnie nie to nie jest normalne -_-

ocenił(a) serial na 5

Jak widać, ktoś z ekipy twórców ma zamiar uczyć dzieci "tolerancji" dla takich rzeczy i to od najmłodszych lat. Znalazłem kiedyś w internecie spis "podejrzanych" zachowań/gestów/aluzji w kreskówkach dla dzieci i troche tego jest...

użytkownik usunięty
mietek04

no niestety , niektórzy na siłę wmawiają dzieciom że to normalne a normalne to nie jest ja sam przyznam się że jestem jeszcze trochę dzieciakiem ( już tylko trochę ale jednak jeszcze tak ) no ale mi ani matka ani ojciec nigdy by nie wmawiał że homoseksualizm jest normalny

ocenił(a) serial na 5

Poczekajmy jeszcze 10-20 lat, ciekawe co nowego przez ten czas wymyślą, może będą zoofilie promować!?

użytkownik usunięty
mietek04

nie wiem ale się boje co moje dziecko będzie oglądac

jeśli to pójdzie w tym kierunku to moje dzieci będą oglądały tylko kanały sportowe

ocenił(a) serial na 5

Chyba nie jesteś na bierząco z informacjami, bo są rodziny (na szczęście nie u nas tylko w Holandii) w których rodzice zwracają się do dziecka "ono", a to dlatego, żeby mogło sobie zdecydować jakiej płci być chce być jak dorośnie. POWAŻNIE!!!

użytkownik usunięty
mietek04

No widzisz dlatego mój ojciec kiedy wracał z Holandii do Polski mówił " w końcu wracam z tego wariatkowa "

To jest możliwość wyboru. Przecież nie wszyscy dążą do przedłużania gatunku. To nie jest priorytet wszystkich ludzi.

użytkownik usunięty
mietek04

Dobra odcinek obejrzany i wiem o co chodzi a dla tych co nie wiedzą a będą ciekawi od razu napiszę :


UWAGA SPOILER !!!

Cat chciała udowodnic Sam że jest sprytna ( wcześniej kiedy mówiła że jest sprytna Sam wypluwała picie ze śmiechu ) więc " pożyczyła " bliźniaki i zrobiła kawał że niby Sam ma zwity i zaniki pamięci od zjadania przekąsek z kurczaka . Zemsta Sam polegała na tym że zadzwoniła bo swoją bliźniaczkę Melanie . Zasymulowała chorobę która miała zostac wywołana przez ugryzienie jednego z bliźniaków których wcześniej " pożyczyła " Cat i że niby pojawic miała się zła bliźniaczka ( i do tego właśnie Sam była potrzebna jej bliźniaczka ) a co do tego że Melanie pocałowała Cat to była częśc żartu bo Sam powiedziała Cat że została zarażone właśnie przez ten pocałunek i że zaraz pojawi się jej własna zła bliźniaczka . Cat oczywiście tego nie chciała więc dała się namówic Sam na wypicie soku z starej skarpety i potarcia twarzy rybą :) i tak to się skończyło


Dla każdego norma to ci innego, w USA to pokazują, bo to nic złego, krzywdy nikomu nie robi, a Sam ciągle komuś krzywdę robi i w ten sposób można wywnioskować, że serial uczy agresji wśród najmłodszych.
Brat Ariany jest gejem.

To tak jakby ktoś mówił że hetero jest nienormalny. Pomyśl o tym a potem pisz.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

może ty pomyśl , dla mnie gejostwo czy lezbijstwo jest nienormalne nie wiem jak dla ciebie

Ja już sporo o tym myślałem i uważam że jeśli wolą mężczyzn to niech wolą, to tak jakby my wolimy kobiety a nie mężczyzn i na odwrót. Mi w niczym nie przeszkadzają, a to że dla ciebie to nienormalne to może masz homofobię.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

wiesz , zapewniam cię że nie tylko dla mnie jest to nienormalne więc od homofobów mnie nie wyzywaj

To nie jest wyzwisko, to stwierdzenie naukowe ;) No to macie homofobie skoro dla was to nienormalne.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

wiesz , widzę z kim mam do czynienia o szkoda mi więcej czasu na rozmowy z tobą



pozdrawiam i na razie

Nie jestem trollem, ani gejem, ani prowokatorem ja ci tylko mówię to co ja uważam o twojej chorej opinii.

Nara.

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Homofobia nie istnieje. Homoseksualizm nie jest normalny, po prostu jak dużo ludzi ma jakieś nienormalne upodobania to się jednoczą i walczą o tolerancję, ci normalni ignorują to i nagle się okazuje że to normalne. Jak na przykład 100 milionów ludzi znajdzie upodobanie w jedzeniu styropianu to również powież że to normalne.

Gejostwo to choroba i można ją leczyć, zostało to udowodnione naukowo tylko że dla ludzi dotkniętych tym problemem wygodniejsze jest wmawiać swoją normalność niż się leczyć.

fandisneya

Skoeo gejostwo to choroba, to ludzie hetero też są chorzy? Troll troll troll troll mi pachnie tu :)

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

F.U.C.K LOGIC i na tym można zakończyć tą dyskusję

fandisneya

Brawo :)

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Co brawo? Używasz bezsensownych argumentów których tylko geje używają. Skoro polowanie na króliki jest normalne to czemu zabijanie ludzi już nie jest?
Brawo :)

fandisneya

Dobra już nie będę ich bronił, bo wszyscy pomyślą, że jestem gejem. Na szczęście tej stronki nie odwiedzają moi znajomi :)

fandisneya

Piszę "Brawo" bo to co homofobi wypisują, a potem pisze się obronę, to można napisać tylko F**k logic :P

użytkownik usunięty

Homoseksualizm to jedna z orientacji seksualnych; przez lekarzy nie jest uznawana za patologie, ale Ty wiesz lepiej... Nikt nie ma prawa pozycji na nikogo patrzeć z pozycji 'normalnego', bo to bardzo płynne i umowne.

użytkownik usunięty

Jezu , nie mówię że to jest choroba , według mnie nie jest to normalne innego słowa nie użyje chyba że mam powiedziec że to jest po******




nagle znaleźli się wielcy obrońcy wszystkiego a ciekawe jak sam patrzysz na homoseksualizm , ciekawe jakbyś spojrzał na dwóch facetów obściskujących się obok twojego bloku

A dlaczego zakładasz, że mieszka w bloku? Większość ludzi w Polsce żyje w domach jednorodzinnych i tą formą architektury Polska się bardziej kojarzy.
Co do pocałunku dwóch mężczyzn. W telewizji już jakoś nie robi to na mnie takiego wrażenia. Wiem, że taki jest świat i że takie rzeczy istnieją. A jak bym się zachować na ulicy? Pewnie bym poszedł dalej, nie przeszkadzając im.

użytkownik usunięty
czomo12

nie mówiłem że mieszka w bloku tylko podałem to jako przykład

temu użytkownikowi to nie przeszkadzało bo wiedział o co chodzi

Nie wszystkim zależy na przedłużaniu gatunku, powinnaś być do tego przyzwyczajona.

użytkownik usunięty
czomo12

nie wiem czy zauważyłeś ale na początku nicku mam " kuba " więc kobietom nie jestem -_-

mietek04

Eh, najlepiej traktować homoseksualizm jako temat tabu :-) Tak, jasne, macie racje, dzieci widząc ten jednosekundowy pocałunek od razu będą homo :-)

Ludzie, czy Wy nie przesadzacie.. W większości rodzinach w USA dzieci od małego mają taką samą styczność z parami hetero jak i homo. Już chyba nie muszę wspominać o Los Angeles czy Nowym Yorku, gdzie homoseksualizm to wizytówka ;)
Niestety Polska jeszcze do tego hm, nie dorosła. A szkoda.

ocenił(a) serial na 5
Nitisara29

Szkoda...? Widzisz jakies korzysci z promowania homosiow? Ja nie.

mietek04

Szacunek i pozytywnie postrzeganie krajów, w których jest to powszechnie, jako nowoczesnych, przyjemnych miejsc. Homofobia przynosi tylko pogardę i traktowanie krajów, jako zacofane.

Nitisara29

Polska dorosła, bo jest Zachodem takim samym jak Portugalia, czy Francja. W każdym razie nie odstajemy żałośnie od innych krajów Europy Zachodniej, bo Polska jako Wschód i zakała gospodarczo-kulturowa Europy nie ma racji bytu!

ocenił(a) serial na 5
mietek04

O Boże, dwie dziewczyny się pocałowały, tragedia! Jeszcze dzieci pomyślą, że to - uwaga - NORMALNE! Zgroza! Traktujmy homoseksualizm jak tabu, przecież szykanowanie kogoś ze względu na coś wrodzonego, tj. orientację seksualną, to zdrowa rzecz budująca zdrowe społeczeństwo!
...
Serio? Nazywanie trwającego sekundę pocałunku "przesadą", bo był częścią gagu? To w żaden sposób nie jest promowanie homoseksualizmu. "Promowanie homoseksualizmu" to w ogóle abstrakcja, to tak, jakby ktoś stwierdził, że można promować bycie niskim lub inną rzecz wrodzoną. Żadne dziecko nie stanie się homoseksualistą od zobaczenia pocałunku osób tej samej płci. Ale wiesz co? Kiedy telewizja dla dzieci uświadamia tym dzieciom, że nie ma w takiej rzeczy nic złego, to istnieje szansa, że wyrosną na lepszego człowieka niż Ty i nie będą traktowały innej orientacji jak choroby.

mietek04

Żadna tam przesada. Poza tym, już dzieci trzeba przyzwyczajać do tego, że istnieje homoseksualizm i że nie należy go dyskryminować. Swoją drogą, urocza scena :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones