MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

2017 21 min.
7,7 180
ocen
7,7 10 1 180
108
chce zobaczyć
{"id":"789362","linkUrl":"/serial/Samurai+Gourmet-2017-789362","alt":"Samurai Gourmet","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/93/62/789362/7821342.2.jpg"}
Świeżo upieczony emeryt Takeshi ponownie odkrywa przyjemności kuchni i życia, nawiązując kontakt ze swoim wewnętrznym wojownikiem i jedząc to, na co naprawdę ma ochotę.
{"seasons":[1]}
12
gatunek
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Samurai+Gourmet-2017-789362/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/789362","link":"/serial/Samurai+Gourmet-2017-789362/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/789362","link":"/serial/Samurai+Gourmet-2017-789362/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
[]

Serial aktorski na postawie powieści Masayukiego Kusumiego oraz mangi "Samurai Gourmet", który opowiada o losach Takeshiego Kasumiego. Takeshi Kasumi przez całe życie był oddany pracy. Po przejściu na emeryturę mężczyzna zmaga się z nadmiarem wolnego czasu. Pewnego popołudnia podczas spaceru Takeshi przypomina sobie, jak przyjemnie jestSerial aktorski na postawie powieści Masayukiego Kusumiego oraz mangi "Samurai Gourmet", który opowiada o losach Takeshiego Kasumiego. Takeshi Kasumi przez całe życie był oddany pracy. Po przejściu na emeryturę mężczyzna zmaga się z nadmiarem wolnego czasu. Pewnego popołudnia podczas spaceru Takeshi przypomina sobie, jak przyjemnie jest wypić coś z procentami w samym środku dnia. Znów odczuwa smak wolności, która oznacza możliwość jedzenia i picia, co dusza zapragnie bez względu na porę. Potem Takeshi zaczyna sobie wyobrażać, że jest wędrującym, wolnym samurajem żyjącym w okresie japońskich wojen domowych. Rozpoczyna więc poszukiwanie rozkoszy kulinarnych, by zaspokoić pragnienia swojego żołądka i wojowniczej duszy. Opowieść o przygodach emeryta, w którym przebudził się samuraj, składa się z dwunastu odcinków, takich jak "Piwo w środku dnia", "Diableski ramen", "Krokiety prosto z serca" oraz "Makaron po samurajsku".

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • oglądajac ten serial..

  bogaczjakub ocenił(a) serial na 9

  Mam dziwną ochotę na zimnego browara w szkle..Aaa pierdzielić, idę do sklepu..

  5
  • Trochę przewodnik po tokijskich restauracjach

   jagiello_danuta

   Niektóre z miejsc odwiedzanych przez bohatera istnieją w rzeczywistości i nie wiem, co o tym myśleć? Zachwycić się, że przy okazji mam kulinarny przewodnik po Tokio czy oburzyć na bezczelną reklamę? :D (I antyreklamę czasem, ale nie chcę spojlerować.)

   2
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.