PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 196
ocen
7,7 10 1 14196
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

Moim zdaniem Samuraj Jack to jedna z najlepszych w historii pzrygodowych bajek. Czasy w których liczyło sie honor, poświęcenie, męstwo, odwaga i nadludzkie umiejętności zwykłego człowieka wojownika. Naprawde bardzo wrażeniowa postać dająca dużo do myślenia i rozwarzania dlaczego właśnie podejmuje takie decyzje a nie takie jakie zwykle nam chodzi po głowie. To wysoko inspiracyjna bajka dla wszystkich. Najbardziej mi sie podobały epizody z wróżką uwięzioną w kuli, gdy Jack walczył z bardzo trudnymi przeciwnikami z trzema łucznikami w lesie na wieży, gdy uczył sie wysoko skakać, został zabrany do niewoli gladiatorów, ten odcinek na tym strasznie długim moście gdzie spotkał szkota i drugi odcinek gdy znów go spotkał no i ten jeszcze z wojną z rycerzami pomiędzy wojskiem wrogów neo-metalicznych maszyn... ostatni odcinek też był bardzo dobry. Poprostu trzeba być zainteresowanym i obejrzeć wszystkie epizody po kolei i zobazcyćje jeszcze raz by zrozumieć histori tego wielkiego samuraja. Niektóre odcinkie mnie wzruszyłe a nie które wkorzały tylko ze względu na te potrzebne w jego życiu wybory. Gendy stworzył coś naprawde wielkiego (chociarz moją też ulubioną kreskówką jest starsze odcinki dextera) ale to! To jest WIELKIE

hedziok

no no niezły post, ta kreskówka żeczywiście wywiera ludzkie emocje odmiennie niż do innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones