PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 196
ocen
7,7 10 1 14196
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

moja ocena

ocenił(a) serial na 8

W dziecinstwie tego nie lubialem ale musze przyznac ze z czasem do tego doroslem. Jest to jedna z nielicznych kreskowek ktora moga spokojnie ogladac nawet dorosli. Najwiekszymi plusami sa klimat i muzyka. Muzyka na poczatku jest epicka i tyle ;) A co do klimatu to "oszczednosc" w dziwekach, dialogach itp. tworzy kklimat niebajecznie bajeczny.

ocenił(a) serial na 9
mackowty

Niesamowity klimat, sporo humoru, masa nawiązań do popkultury, nietypowy jak na kreskówkę główny bohater, zróżnicowanie gatunkowe poszczególnych odcinków (od westernu, przez horror i kino gangsterskie aż po slapstickową komedię). I mistrzowskie zakończenia odcinków, po których nie raz myślałem sobie, jakie to proste, a jakie mądre (choćby odcinek o mnichach i górze).

Madoq

Bo film jest świetny! i strasznie mnie ciekawi jak to sie skońcy :D
A w odcinku w którym walczył o dostęp do kolejnych znów wrót czasu, ale przegrał, nie został zabity jak było to nakazane, wrota kazały go ocalić i był pokazany Jack taki starszy wojownik... i kurde niedokończony serial, nie można tak :D
Goonies mam wielką prośbę mógłbyś mi podać tytuł odcinka który opisałeś szukam już od dłuższego czasu i ni uno zero

ocenił(a) serial na 9
Naruto6hokage

Niestety, prawdopodobnie się nie skończy, bo od kilku dobrych lat nic się nie dzieje w tym temacie.

O jaki odcinek ci chodzi? Jestem świeżo po obejrzeniu całości, więc pewnie będę wiedział.

Madoq

chodzi mi o odcinek w który jack walczy ze strażnikiem wrót czasu i przegrywa strażnik go nie zabija patrzy na wrota i widzi jacka jako starszego wojownika chyba nawet samego króla a wcześniej przed walką jack kulturalnie się pyta czy może przejść a strażnik tak jeśli mnie pokonasz chyba coś w tym stylu jak znasz ten odcinek to kozak jesteś

ocenił(a) serial na 9
Naruto6hokage

To 32. odcinek, szósty z trzeciego sezonu. Tytuł to Jack and the Travelling Creatures.

mackowty

muszę przyznać, iż doświadczyłem analogicznej sytuacji. dopiero po dłuższym czasie od pierwszej styczności, gdy wróciłem do tego serialu byłem w sanie docenić jego najróżniejsze znakomite walory. oczywiście w dalszym ciągu mam zastrzeżenia, nie ujmują mu jednak i ze spokojem mogę go wysoko ocenić i pozytywnie rekomendować. szkoda tylko, iż tak ciężkim jest dostęp do niego.

ocenił(a) serial na 8
GlaniqGce

ta kreskówka chyba jest zbyt artystyczna jak dla dzieci srających w pieluchy ^^

mackowty

dzieci lubią nieprzerwaną akcję, bo nie po to przecież oglądają te animowane seriale, bajki, kreskówki, by pobudzać umysły do refleksji, czy nawet próbować rozumować i rozumieć, ale o to, aby po prostu coś się działo. nawet cokolwiek. dowodem na to chyba wystarczającym jest stan współczesnych kanałów z tego typu obrazami - stacje emitują głównie puste rąbanki, dzieci się tym otępiale zapychają.

nie oznacza to naturalnie, że 'samurai jack' pozbawiony jest akcji, czy nawet form brutalności. jest wręcz stosunkowo mroczny i momentami drastyczny, czasem przygnębiający, a to właśnie fuzja liryczności, kontemplacyjnej wręcz ciszy oraz owych scen akcji tworzy niepowtarzalny klimat, umożliwiając tak różnorodne bodźce i głęboki odbiór.

GlaniqGce

Ta kreskówka miała prawdopodobnie najlepszą scenę walki w historii animacji. To CUD, że nie ma tu ani jednej kropelki krwi!
http://www.youtube.com/watch?v=dW388fVt_14

ocenił(a) serial na 9
Ketosz

Nie cud, tylko ograniczenie jakim jest tworzenie kreskówki dla kanału dziecięcego. Może trochę szkoda, że twórcy nie mogli sobie pozwolić na trochę więcej brutalności.

ocenił(a) serial na 10
mackowty

zgadzam sie z toba, smak mojego dziecinstwa, szkoda, ze tak malo rozumialem kiedy bylem maly, z wiekiem na prawde ta kresówka przenosi wiele dobrych wartosci i zasad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones