PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732540}

Schitt's Creek

8,1 1 464
oceny
8,1 10 1 1464
Schitt's Creek
powrót do forum serialu Schitt's Creek

Rewelacyjny!

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie zasługuje na większe rozpoznanie! Świetnie stworzone postaci - w szczególności postać Davida i Moiry. Dawno żaden serial nie sprawił, żebym była aż tak 'przywiązana' do telewizora i zaśmiewała się na lewo i prawo. Wart polecenia i na pewno niejednej osobie go polecę. Brakuje mu jedynie tłumaczenia - nie każdy poczuje się zachęcony do serialu, do którego napisy można znaleźć jedynie po angielsku.

ocenił(a) serial na 10
delicatepl

Gdzie oglądałaś serial z napisami? Ja szukam od kilku dni i nigdzie nie mg znaleźć, serial jest na netflixie ale niestety nie w Polsce

ocenił(a) serial na 10
Buzka_007

odkopałam w wujku google na jakiejś podejrzanej stronie z napisami, ale grunt, że były, szczególnie z bogatym słownikiem Moiry :D

delicatepl

OMG Moira Rose miecie! Szacunek dla kanadyjskich scenarzystów i scenarzystek za te soczyste dialogi, no i Catherine O'Hara - kapelusze z głów. Szkoda, że serial nie jest dostępny w Polsce ale z drugiej strony, to jak kaleczone są tłumaczenia na polski, to wolę oglądać z angielskimi napisami. Jedyna rada - uczyć się języków.

ocenił(a) serial na 9
delicatepl

Ja po prostu przyzwyczaiłam się po pewnym czasie, że nie będę rozumiała połowy tego, co mówi Moira i nie będę z tym walczyć :DDD Serial jest genialny, tak żałuję, że w Polsce przeszedł bez echa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones