Scrapped Princess

2003 24 odcinki
Scrapped Princess
7,8 214
ocen
7,8 10 214
87
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Scrapped Princess
 • Fabuła troszkę mało oryginalna (chociaż dobra) ale opłaca się obejrzeć choćby dla postaci

 • sildin czy ja wiem, czy taka mało oryginalna? Z początku na pewno, ale po jakimś czasie sie rozkręca!

 • Migotka niestety, ale mało... po prostu połączenie post-a s-f i fantasy... matrix był wcześniej... a przed nim jeszcze hohoho z zamkniętymi w innych światach, esperów już wcześniej też było sporo. Dla mnie niezbyt oryginalne, postaci aż tak nie pociągające, ale odstresowywacz miły.

 • joseheim ocenił(a) ten serial na: 10

  sildin Każdemu co kto lubi... jak dla mnie jest to jedna z lepszych kreacji świata, jakie widziałam, i ogólnie jedno z najlepszych anime. Na pewno w pierwszej piątce. Ocena na Filmwebie też nie najgorsza. ;P

 • Lilith_Flame ocenił(a) ten serial na: 9

  sildin Lubię, kiedy jakieś anime tak pozytywnie mnie zaskakuje :) Spodziewałam się średniej komedyjki przygodowej, a dostałam naprawdę dobre anime. Rzeczywiście fabuła nie jest zbyt oryginalna, ale w niczym to nie umniejsza jej treści. Bardzo dobrze wykreowany świat i postacie. Trudne pytania, trochę dramatu, a wszystko przyprawione nutą dobrego humoru i przygody. Słowem... świetne połączenie czystej rozrywki, ale i czegoś nad czym można się zastanowić i postawić siebie na miejscu głównej bohaterki, czy jej kompanów.
  Naprawdę dobre anime warte każdej poświęconej mu sekundy. Gorąco polecam :)