PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653658}

Nice Guy

Se-sang Eo-di-e-do Eobs-neun Cha-kan-nam-ja
7,6 590
ocen
7,6 10 1 590
Se sang Eo di e do Eobs neun Cha kan nam ja
powrót do forum serialu Se-sang Eo-di-e-do Eobs-neun Cha-kan-nam-ja

Czy was też czasami irytuje, że ona ciągle wygląda jak kot ze Shreka? Taka kochana, niewinna i wiecznie umęczona przez los? Jak by miała w każdej chwili zacząć płakać! Jest manipulantką ale widać to tylko w zachowaniu a nie mimice.

ocenił(a) serial na 5
kasia2409

oj denerwuje....nie wiem czy dobrnę do końca dramy a to zdarza mi się niezwykle rzadko...

ocenił(a) serial na 9
olla0807

drama moim zdaniem jest świetna, ale faktycznie te samo babsko mnie wkurza, jeszcze nie obejrzałam całej, zostały mi 3 odcinki, ale mam nadzieje że umrze.-,-

ocenił(a) serial na 8
angel_160

ja obejrzałam dopiero połowe pierwszego odcinka i już mnie denerwuje,

ocenił(a) serial na 9
atika

więc coś w ty jest...

angel_160

Możecie mi powiedzieć , gdzie mogę obejrzeć tę dramę ? :< Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć .

ocenił(a) serial na 9
iDontKnowxd

www.gooddrama.com :D

angel_160

o jej, dzięki bardzo! ;D

ocenił(a) serial na 9
iDontKnowxd

haha nie ma za co :p

angel_160

a znasz jakieś fajne dramy koreańskie lub inne , które warto obejrzeć ? :>

ocenił(a) serial na 9
iDontKnowxd

Wojownik Baek Dong Soo,
A na tej stronce raczej po angielsku są a polecam:
Heartstrings, You are beautifull, My girlfriend is a Gumiho, King two hearts, My Princess, Arang Sattojeon, Yamato nadeshiko shichihenge, Dream high, Shut up flower boy band, Secret Garden, Flower Boy Remen Shop, goong, The moon that embraces the sun, Devil Beside You, Boys Over Flowers - te są moje ulubione więc ci je polecam, na pewno coś dla siebie znajdziesz

angel_160

dzięki bardzo ;D . Niektóre z nich już oglądałam, więc się zgadzam że są najlepsze! ;)

ocenił(a) serial na 9
angel_160

Tak, zgadzam się, Baek Dong Soo - to jest chyba jedyna drama, gdzie jest aż tyle wątków miłosnych i tyle przegranych miłości i są one ukazane w sposób po prostu piękny i urzekający. Bardzo podobała mi się ta drama choć czasami trochę przydługawa ale o niebo lepsza od Wingdom of Winds, która była nudna...

Jeszcze polecam Faith, City Hunter, Iris - Athea - Iris 2 (taka kolejność są wątki ze sobą powiązane, chociaż Iris2 nie obejrzałam, nie dałam rady ;/), Poseidon, Legend - Tae Wang Sa Shin Gi - więcej grzechów nie pamiętam ;) A i Chuno - Łowcy niewolników.

angel_160

a tam po polsku mogę obejrzeć ? :>

ocenił(a) serial na 9
iDontKnowxd

no nie właśnie tam po angielsku ale polecam ci poszukanie na youtube, ponieważ niektóre z tych dram właśnie tam ogladałam po polsku :D

ocenił(a) serial na 9
iDontKnowxd

Jak chcesz po polsku to na cho0miku jest mnóstwo! Ja osobiście korzystam z jego usług ;)

ocenił(a) serial na 9
kasia2409

Ja obejrzałam dwa odcinki i bardzo mi się ta historia z Nice Guy, główny bohater jest tak wyprany emocjonalnie, że aż mi się to podoba. ;) Jak do tej pory nie mam żadnych obiekcji oprócz jednej miny Si Hyron. Naprawdę denerwująca i strasznie rzuca się w oczy. Poza nią wszystko w jak najlepszym porządku ;)

kasia2409

mina to jedno ale te napompowane usteczka to dopiero mnie wkurzały :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones