PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707856}
6,6 106
ocen
6,6 10 1 106
Selector Infected Wixoss
powrót do forum serialu Selector Infected Wixoss

Zacząłem oglądać to anime niechętnie, bo po opisie na stronce z anime, wydawało się że to jakieś czarodziejki z księżyca czy inne podobne:p
Pierwszy odcinek nie świadczył, aby było inaczej. Dałem temu szansę, obejrzałem kolejne odcinki... i po kilku zaczęło się robić mrocznie;)
Po całym sezonie muszę przyznać, że to jedna z najlepszych pozycji ramówki wiosna 2014.
I skoro od razu dali zapowiedź kolejnego sezonu, to nawet nie mam prawa narzekać, że wymogi ostatniego życzenia nie zostały przejrzyście uzasadnione.

Dziwi mnie tylko ocena na FW, 6,6?
Anime zawsze mają zawyżaną ocenę, a tutaj tak niziutko?
Co się stało? Jak to możliwe?
Może mało ról męskich i to kazirodztwo trochę razi (przynajmniej mnie - mimo, że pasuje do treści), ale poza tym anime na bardzo wysokim poziomie. Odpowiednie emocje, tłumaczenia motywów bohaterów, ładna kreska, ciekawa fabuła....

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Odniosłam podobne wrażenie. Pierwsze trzy odcinki obejrzałam i średnio mi sie podobało, małe dziewczynki latające z jakimis kartami, a zasady nie były do końca wyjaśnione. Stwierdziłam, że poczekam, ąz uzbiera sie kilka odcinków i obejrze na raz, zastała mnie sesja i sezon sie skończył. Dzisiaj postanowiłam obejrzec do końca, bo nie lubie porzucać seri i jestem pod wrażeniem. Wciągneło mnie i obejrzałam za jednym zamachem, juz przy 12 odcinku coś mi nie pasowało, bo 10 minut do końca, a tu połowa wątków nie wyjaśniona. Troche sie zawiodłam jak zobaczyłam napis autumn, bo skończyło sie w tak dobrym momencie. Fabuła fajnie zaczeła sie kleic, koncówka odcinka zachęcała do następnego. Pozostaje czekać, ale jak na razie bardzo na plus, co mnie mile zaskoczyło.

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Druga seria podobna do pierwszej.
Fabuła rozwija się płynnie i posiada harmonijne zakończenie.
Tytuł jest może "cięższy" psychologicznie, ale całość bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones