PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126341}

Serce Clarity

Luz Clarita
7,7 1 295
ocen
7,7 10 1 1295
Serce Clarity
powrót do forum serialu Serce Clarity

czy moze ktos po krotce opisac glowny watek tego serialu? pamietam ze bardzo go lubilam ale nie moge sobie przypomniec o co chodzilo, luz clarita byla z domu dziecka i zostala adoptowana przez bogata rodzine? prosze kogos kto pamieta o napisanie kilku slow...

Kitty_17

Nie wiem czy jeszcze aktualne...Wiec ja pamietam tak - byla sobie Clarita no i nie wiem jak, ale trafila wlasnie do tego domu, Mariano. I poczatkowo on jej nie adoptowal! To bylo dopiero na koncu. Tak czy siak - Clarita poczatkowo sie nie mogla dogadac z corka Mariano (Mariela - bo ona byla sucz i tyle), no ale potem sie zaprzyjaznily rzecz jasna - one i jeszcze z jakims chlopcem jednym. Aaa i byla pani guwernantka taka u nich i ona tez byla glupia, ale pozniej ja zwolnini;p
Ok dalej...Mariano jest z Barbara - ona jest glupia rzecz jasna i łasa na kase. Chyba miala corke, ale to sredniawo pamietam. Tak czy siak - Mariano z nia jest, ale sie zakochuje w Soledad - to sobie jest pani, ktora pracuje w sierocincu i ktora stracila pamiec. No i jest wielki watek milosny - bo ona raz chce byc z Mariano, raz nie, potem on jest z ta Barbara - wiadomo, jak to w tych wszytskich serialach;p
Tam pozniej ta Barbara robi jakis motyw, ze udaje ze nie moze chodzic i jezdzi na wozku i bierze go na litoscc...(tam pamietam motyw, ze Clarita krzyczy, ze jest pozar i wtedy Barbara wstaje i sie ujawnia o.O).
No dobra...dalej - Mariano ma syna. Watek milosny podobny jw, ino on sie zakochuje w Natalii (ktora tez w sierocincu pracuje). Natalia ma przyjaciolke Panchite. Tu watek milosny z szoferem Mariano, o ile dobrze pamietam. W kazdym razie wszyscy sa przyjaciolmi Clarity, bo przeciez Clare wszyscy lubia....
No i dobra.
Na koncu w kazdym razie Natalia jest z tym Jose Mariano (chyba tak sie nazywal syn Mariano;P), Panchita jest z tym swoim chudym kierowca, no i rzecz jasna Mariano jest z Soledad, ktora se przypomina wsyztsko i sie okazuje, ze jest matka Clarity. No i ja adoptuja. Wszyscy zyja dlugo i szczesliwie.

No i jeszcze jest watek..;p ze Clarita gada z taka babka, nie pamietam jakas wrozka chyba czy cos - i w kazdtym odc sie jej zwierza, ze kocha Soledad i traktuja ja jak matke (nie wie, ze to jej matka rzecz jasna) i w ogole opowiada jej jakies swoje przygoty, dzieli sie przemysleniami..wiadomo.

Kurna, ile ja pamietam! A mialam kilka lat jak to ogladalam o.O

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones