serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Serengeti

2019
59 min.
7,9 143
oceny
7,9 10 1 143
Dokument przedstawia codzienne życie dzikich zwierząt na terenie Parku Narodowego Serengeti w Tanzanii. więcej mniej
Serengeti zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Najnowsza seria przyrodnicza BBC Earth przedstawiająca z bliska codzienne życie zwierząt zamieszkujących dziewicze tereny afrykańskiego parku Serengeti. Park powstał prawie 70 lat temu, a jego historia pozostaje inspiracją dla konserwatorów na całym świecie. Cały ekosystem Serengeti obejmuje obszar ponad 19000 km kwadratowych i stanowiNajnowsza seria przyrodnicza BBC Earth przedstawiająca z bliska codzienne życie zwierząt zamieszkujących dziewicze tereny afrykańskiego parku Serengeti. Park powstał prawie 70 lat temu, a jego historia pozostaje inspiracją dla konserwatorów na całym świecie. Cały ekosystem Serengeti obejmuje obszar ponad 19000 km kwadratowych i stanowi jeden z najbogatszych i najcenniejszych obszarów chronionych dzikiej przyrody na Ziemi. Jest to wyjątkowe miejsce, które może dać nam wgląd w to, jak wyglądałoby życie na Ziemi, jeśli dalibyśmy naturze przestrzeń i ochronę, której potrzebuje.

studio
John Downer Productions Ltd. / XIX Entertainment
tytuł oryg.
Serengeti
inne tytuły
Zdjęcia zrealizowano w Parku Narodowym Serengeti (Tanzania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dlaczego ktoś skasował cały pierwszy sezon i jego odcinki? Kto dopuszcza do takich sytuacji? Miniserial składający się tylko z 2 sezonu?!? No, takie rzeczy chyba tylko na Filmwebie. A najgorsze, że nie ma do kogo tego zgłosić, bo nikt tu nie interesuje się takimi sprawami...

  9
  • Fabularyzowany dokument

   SynGefco ocenił(a) serial na 5

   Film jest dość przejmujący, prawda o życiu zwierząt w Afryce, ale... bardzo mi przeszkadzały ujęcia widziane oczami zwierząt. Kamera nie mogła zostać zamontowana na zwierzęciu. To było zbyt naciągane.

   1
   • Serial pseudonaukowy

    lesath86 ocenił(a) serial na 2

    Obłędnie pięknie wszystko wygląda, świetne ujęcia, szkoda tylko że jest to jak sami autorzy przyznają efekt głównie postprodukcji. Kompozycje ujęć żyraf, słoni, zebr, hipopotamów gdzie wygląda to jakby te zwierzęta wspólnie korzystały z tego samego jeziorka na niewielkiej przestrzeni. Podkręcone...