PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

2 sezon na PULSIE

użytkownik usunięty

Hej, w Turcji już się skończył sezon, lecz z tego co mi wiadomo na pulsie na razie nie planują emisji z tłumaczeniem. Może jakby każda z nas napisała maila do tej stacji, to w końcu by się wkurzyli i wykupili te 8 odcinków. Co wy na to?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Jeszcze nie ma wszystkich przetłumaczonych.
Są 52,53,54,55,59
Brakuje 56,57,58 :-D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Tez wątpię , żeby kupili , bo im się to nie opłaca.
A fanki juz nie jedna prośbę wyslaly :-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Margoargo

Dziękuję :)

nusia1805

Spoko od tego jest forum, żeby pomagać ;))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No zamiast tego wolą wyemitować to http://www.novela.pl/premiery/odmienic-los-od-11-stycznia-w-tv-puls/

Jak ja mam dość takich historii, kolejna opowieść o sierocie która zakochała się w księciu na białym koniu /:

Seriale typu kopciuszek - Fajne to było za czasów Zbuntowanego Anioła ale nie teraz /:

Szkoda że nie zdecydowali się dokończyć Sezonu na miłość tam były i momenty romantyczne śmieszne , dramatyczne , nawet banalne ale takie właśnie jest życie ...

buterfly

Też mam dosyć tego typu historii. W kółko jedno i to samo i ciągle ten sam schemat. Aż do znudzenia. Polska telewizja je kupuje bo pewnie uwaza że klasyczna historia dobrze się przyjmie i to im się chyba sprawdza. Ja raczej nie obejrzę. Poza tym znając Puls co chwile będzie zmieniał pory emisji a po jakimś czasie całkiem zdejmie.

madzik_867

Ja może spojrzę na parę odcinków, ale jeżeli mnie nie zachęcą to sobie odpuszczę .

To tego właśnie kolejny schemat wyczytałem z opisu - biedna dziewczyna mieszkając z macochą /:

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja jak będę miała czas to zerkne z ciekawości na 1 odcinek.
Jednak mam już dość tego typu seriali.
Nic nowego. Ciągle ten sam schemat.

buterfly

Wolą wykupić 140 odcinków kolejnej kolumbijskiej telenoweli, której nikt nie będzie oglądał, zamiast 8 odcinków Sezonu :(
To się nazywa polska telewizja...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sloneczkO_1

Hej;))) a najlepiej niech Puls wykupi nasz kiralik;))) Zgadzasz się ze mną Siostro ????
Tylko, że to konkurencyjna stacja do Foxa, a Puls wykupuje tylko seriale z tureckiego foxa...

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Zgadzam sie z Toba w 100 procentach siostro :D

sloneczkO_1

Nie wiem czy to się im nie opłaca, bo serial Strażnik pierścienia ma chyba 7 odcinków i to był pierwszy sezon i im się opłaciło wyemitować !

Więc gdzie tutaj logika ? Żadna !

buterfly

Puls i logika to nigdy w parze nie chodziło i nie chodzi....
tam albo nie kupują kolejnych sezonów, albo ciągle grzebią w ramówce i zmieniają godziny seriali...

Margoargo

Niestety ale masz racje /;

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Tu też sie z Tobą zgadzam.

sloneczkO_1

Ja TY Siostra dziś zgodna ze mną jesteś ;)))

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

My zawsze się zgadzamy ha ha

sloneczkO_1

Dokładnie ;))) ale jak widać w tym akurat wątku wszyscy się ze mną zgadzają ;)))

Margoargo

Niestety też się zgodzę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones