Mieszkałem w Indiach w 80 tych latach. Zajmowałem się przemytem elektroniki i złota. Kolega opisał to w książkach dostępnych na przemytnik.pl. Też przesiadywaliby w Leopold Cafe w Bombaju i mogliśmy mijać się z autorem Shantaram. Serial jest świetny. Fantastycznie oddaje klimat tamtych Indii. Oczywiście książka i...
Sprytnie zrealizowana adaptacja książki. Klimatyczny Bombaj końca ubiegłego wieku. Do samego końca serial trzymał w napięciu, nietuzinkowy. Zakończenie: mogło zdenerwować :-) Choć może i dobrze, że nie ma ciągu dalszego, gdyż zazwyczaj im dalej w las tym ciemniej, straszniej i nudniej. Wiele kontynuacji na tym poległo....
więcej