PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Haters gonna hate

ocenił(a) serial na 8

Jaki widać nikomu nie idzie dogodzić.
Kiedy drugi sezon był taki jak pierwszy to jedni zadowoleni, dla innych było za mało.
Teraz powtórka z rozrywki, choć z innych powodów.
Minęły dwa lata, jak wiadomo to długo i Moffat z Gatissem mieli czas na kombinowanie.
Serial jest popularny na tumblr jak widać niektórych to strasznie kole w oczy...
A tak zasadniczo to wyczuwam ból pewnej części ciała.
Oczywiście już mamy oburzonych faktem wykorzystania fanfic'sów. Gatiss chciał się przypodobać / zaśmiać z fandomu ? nie wiadomo, ja nawet w to nie wnikam.
Dla mnie odcinek był świetny.
Ani przez chwilę się nie nudziłam.
A muszę przyznać że byłam przerażona tym, że dostaniemy coś w stylu słabego ślepego bankiera.
Bardzo przyjemne dwie godziny. Wciągnięcie fanów w akcję [ która wersja jest prawdziwa ]
Wersja Andersona oraz "fanki a'la tumblr" co oczywiście tak zdenerwowało znajdujących się tutaj rzekomych najpoważniejszych i najwierniejszych fanów, były przerywnikami.
W dodatku nawiązania do Khana, Little Favour, Doctor Who.
Sprawa na odcinek nie mogła zająć wiele czasu. To było oczywiste. Trudno upchać w 1,5 godziny :
- ukazanie obecnych sytuacji bohaterów !!! - 40 min
- powrót Sherlocka - 30min
- wielką sprawę - 20 min
A spójrzmy na to ze strony finansowej, bo kto kupuje wszystkie DVD, koszulki, książki i inne gadżety ? Na pewno nie Ci którzy nagle wracają po dwóch latach, oglądnęli, nie przypadło do gustu i teraz hejtują.
Mi bardzo odpowiada ten odcinek. A teraz możecie mnie zlinczować.

ocenił(a) serial na 7
sweetgirl_fw

W którym momencie było nawiązanie do Khana? ;O

ocenił(a) serial na 8
Merkura

golenie u Mycrofta [ włosy + jego wymowa ], skok przez szybę w wersji Andersona

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Hmm wydaje mi się że na początku, podczas wersji Andersona, jak Shelrock skacze na linie, zostaje wciągnięty do okna, wybija szybę;) (chociaż ja wyczułam tu raczej styl Bondowski) Nic innego mi się nie kojarzy:)

ocenił(a) serial na 8
Merkura

i jeszcze Watson w restauracji " I just want to know why " jak Bones w pewnym momencie mówił do Kirka : po prostu identycznie - teraz oglądam drugi raz i tak skojarzyłam

sweetgirl_fw

To jest najlepszy odcinek jaki kiedykolwiek widziałam..:)
Nie nudzi, cie ciągnie się, akcja jest szybka ale wszystko ma swój czas i miejsce- genialne:D

ocenił(a) serial na 10
sweetgirl_fw

Dokładnie, wszystkim ludziom nie dogodzisz;) Odcinek genialny, sto raz wolę taki niż np. Psa Baskervillów, który mnie trochę wynudził:) Ubawiłam się strasznie, podczas tej półtorej godziny przeżyłam cały wachlarz emocji:D Ehh nie będę pisac po raz któryś tego samego:P

ocenił(a) serial na 9
sweetgirl_fw

Zdecydowanie się zgadzam. Wiadomo, jednak czekało się trochę na ten odcinek i oczekiwania były duże, ale serial jest popularny i nic na to nie poradzimy. Zresztą, największa część widzów była zainteresowana tym jak Sherlock przeżył, więc twórcy pokazali nam to, czego chcieliśmy - z odpowiednim dla siebie humorem :)
Nie ma co narzekać - odcinek jest jaki jest. Następny na pewno będzie już poważniejszy, więc nie ma co się spinać, że serial obniżył loty :)

ocenił(a) serial na 8
oldfears

Na pewno będzie lepszy.. Po prostu ten miał być bardziej uczuciowy. W następnym na pewno będzie lepiej, ale w pierwszym nie chodziło o zagadkę. Chodziło o powrót Shelocka. Li i jedynie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones