PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 997
ocen
8,6 10 1 222997
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Ludzie jest data!!!!

ocenił(a) serial na 10

BBC opublikowała na fb:
Our multi-award-winning drama Sherlock, starring Benedict Cumberbatch and Martin Freeman, returns for an eagerly awaited third series of three, 90-minute films this Christmas.

In episode one of this new series, two years after the devastating effects of The Reichenbach Fall, Dr John Watson has got on with his life. New horizons, romance and a comforting domestic future beckon. But, with London under threat of a huge terrorist attack, Sherlock Holmes is about to rise from the grave with all the theatricality that comes so naturally to him. It’s what his best friend wanted more than anything, but for John Watson it might well be a case of ‘be careful what you wish for’!

ocenił(a) serial na 9
Neko_wa

O, jaki fajny prezent na święta dostanę, jupi!

Neko_wa

Oh, it's Christmas!
:-)

ocenił(a) serial na 10
Neko_wa

:D :D :D

ocenił(a) serial na 10
mikekenka

Ciekawe kiedy w necie będzie z napisami. Bardzo ucieszyła mnie ta informacja. To będą dobre święta. :-D

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Tez mam nadzieje ze szybko pojawią się napisy, chociażby angielskie. Ale i tak chyba najpierw obejrze bez, bo dluzej nie wytrzymam :)

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Myślę, że napisy mogą pojawić się nawet i wieczorem następnego dnia. Serial ostatnio zyskał u nas troszkę fanów ;)

ocenił(a) serial na 10
Rosso17

Też tak myślę, byłoby fantastycznie! :D

użytkownik usunięty
Neko_wa

Santa Claus is co... No, SHERLOCK IS COMING!!!

ocenił(a) serial na 10
Neko_wa

Serio? To bardzo fajnie, ale nie chce mi się wierzyć. Na stronie BBC Polska podana jest data 12 stycznia. W Święta lecieć będzie E1S1. http://www.bbcpolska.com/szukanie-programu?p=sherlock

ziomal0906

"BBC POLSKA" lol. Od kiedy to w naszym kraju coś leci w takim samym czasie co na zachodzie...

ocenił(a) serial na 10
TomKruz

Miałem na myśli że nie chce mi się wierzyć że Sherlock (sezon trzeci) będzie wyświetlany w Święta w Polsce. Właśnie z tego powodu.

ziomal0906

Sęk w tym, że nigdzie nie jest napisane że miałoby być wyświetlane w Polsce :)

ocenił(a) serial na 10
TomKruz

Źle wywnioskowałem :)

ziomal0906

Wszystko się zgadza. BBC Polska nada pierwszy odcinek 3 sezonu 12 stycznia. BBC UK - w Boże Narodzenie. Konkretnego terminu jeszcze nie podano. Biorąc pod uwagę ilość programów, które planują pokazać, mogą mieć problem z ramówką :-)
http://www.bbc.co.uk/mediacentre/mediapacks/xmas13/bbc-one.html

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Mam nadzieję że wycieknie do sieci :)

ACCb

Zapowiada się naprawdę niesamowicie! Atak terrorystyczny zmuszający Sherlocka do powrotu... Ciarki :D

ocenił(a) serial na 10
ACCb

W Boże Narodzenie.
Jestem pewna, że tym razem rodzina mnie zupełnie znienawidzi i wyzwie od totalnych odludków siedzących tylko z laptopem, którzy nie rozmawiają z rodzina. Zamiast siedzieć i jeść barszczyk, makowiec blablabla, będę oglądać Sherlocka <3

skima

Nie tylko ty będziesz mieć taki problem :D

skima

Dla Sherlocka się poświęcę i złapię na Boże Narodzenie jakieś przeziębienie, żeby nie jechać do rodziny xD W tym okresie nie powinno być to takie trudne ;)

Neko_wa

W te święta odejdzie Doctor i powróci Sherlock :D. Moffat to mistrz zła...

TomKruz

Mam nadzieję, ze jakiś dobry człowiek szybko wgra nowe odcinki do sieci. Bez napisów czy bez... też nie wytrzymam!
"Moffat to mistrz zła...", trollingu i grania na ludzkich emocjach. Bogu dzięki, że jestem w czwartym sezonie Doctora, bo jeszcze bardziej bym zwariowała.
Nowe odcinki Sherlocka na święta to na tą chwilę najlepszy prezent! :D

Jenny___21

Masz rację, nie mogłem wymarzyć sobie najlepszego prezentu pod choinkę :D Chyba nie wytrzymam i będę oglądał stream z odcinkiem...

Moffat jest naprawdę okrutny, i czerpie przyjemność ze znęcania się nad nami :D Na którejś stronce fanowskiej Doctora albo Sherlocka przeczytałem komentarz: "W Moffacie żyje część duszy Voldemorta" :D

ocenił(a) serial na 10
TomKruz

Moffat horkruksem? :D

Neko_wa

Wtedy fandom całkowicie by oszalał. :D Na miejscu Moffata zaczynałabym się bać.
A co do daty (usuńcie spacje)...
https ://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos -prn2/1461057_672826556095653 _683935691_n.jpg

ocenił(a) serial na 10
Jenny___21

nie wyświetla mi się :(

Neko_wa

Nie wiem czy filmweb banuje za dodawanie linków czy nie, ale trudno, zaryzykuję: http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1461057_672826556095653_68393569 1_n.jpg

ocenił(a) serial na 9
Neko_wa

nie mogę się doczekać! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones