PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

57 078
chce zobaczyć
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

O mój...

użytkownik usunięty

Jezu! Trochę mi przycinało, ale ten odcinek - to było coś! Podobała mi się scena, kiedy John
zobaczył Sherlocka... a potem mu przyłożył :D A co sądzicie o Mary?

Fajna babka

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Wydaje się być miła. Bardziej interesuje mnie narzeczony Molly.

ocenił(a) serial na 10

Muszę to jeszcze przetrawić, ale pomimo mojego wrogiego nastawienia do wprowadzania postaci Mary - to jednak chyba ja nawet polubiłam. Ogólnie odcinek mega, mam teraz banana na twarzy i nie chce zejść. Wydaje mi się, że twórcy utrzymali poziom serialu, tyle oczekiwałam odcinka, i jak zwykle Sherlock nie zawiódł.

Scena w restauracji - rewelacja! Uśmiałam się. Potem reakcja Johna - tak! Pokazał, że wcale nie jest taką ciapą za jaką go miałam.

Tylko nie bardzo zrozumiałam tą scenę na końcu jak Molly przyszła z tym gościem. I dziwną minę Sherlocka. Może mi ktoś wytłumaczyć jego reakcję?

ocenił(a) serial na 10
Overrated

Bo byli do siebie podobni - ten sam styl itd

czarna_mamba_9

Molly fetyszystka płaszczy.

ocenił(a) serial na 9
czarna_mamba_9

Dokładnie.
Nawet szalik wiązali tak samo.

ocenił(a) serial na 10

ZAMYKAM OCZY I NIE PACZĘ CO PISZECIE!!!! XDD
ALE BŁAGAM POWIEDZCIE-GDZIE TO WIDZIELIŚCIE! Błagam... :)

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

BBC 1 live stream... wygląda na to że kanały ogólnotematyczne dużo lepiej chodzą od meczów na np. SkySports. Byłam przygotowana na standardowe przycięcia, a śmigał jak miło, mimo na pewno większej publiczności.

ocenił(a) serial na 10
Mrok_Filmowy

Czyli za przeproszeniem dupa, nie zobaczę tego, dopóki nie bd dostępne na stronie, prawda...?

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

Tak, ale na pewno jutro będzie przynajmniej po angielsku jakaś wrzuta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones