PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

pilot

ocenił(a) serial na 10

Witam, właśnie zacząłem moją przygodę z Sherlockiem i mam pytanie co do odcinków , bo niby każdy sezon ma po 3 odcinki, ale mam pierwszy sezon z odcinkiem 1x00 ? co to za odcinek czy dobrze go obejrzeć czy od razu zacząć od 1x01 ?

ocenił(a) serial na 10
jasiu9208

ten odcinek to pilot- pierwsza wersja Studium w Różu (różni się kilkoma rzeczami i jest krótszy). Myślę, że dobrze go obejrzeć, ale radzę zrobić tak jak ja, czyli obejrzeć wszystkie "normalne" odcinki, a późnej pilota (dla porównania) :)

jasiu9208

00 to nieoficjalna wersja pierwszego odcinka. Nagrany chyba znacznie wcześniej niż pozostałe. Trwa godzinę, pominięte zostały niektóre wątki, różni się tez pod względem technicznym. Moim zdaniem odcinek nieco słabszy od oficjalnego pilota, wizualnie mi nie odpowiadał, ale to kwestia gustu. (np. można obejrzeć całą serie, a potem ten jako ciekawostkę :))

ocenił(a) serial na 10
JuliaMarianna

Aha czyli to prawie to samo co 1x01 ?

jasiu9208

historia dokładnie ta sama. odstaje od całej serii, wiec myślę, ze lepiej to potraktować jako dodatek jeżeli pozostałe odcinki przypadną do gustu.

ocenił(a) serial na 10
JuliaMarianna

ok dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones