PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722822}

Rage of Bahamut: Genesis

Shingeki no Bahamut: Genesis
287
chce zobaczyć
Shingeki no Bahamut: Genesis
powrót do forum serialu Shingeki no Bahamut: Genesis

Bieżący rok obrodził w anime dla fanów fantasy. Przyzwoita i wciągająca Chaika, dobry Garo i teraz Shingeki no Bahamut: Genesis. Jak do tej pory masa akcji, ostro zwroty akcji, ciekawy świat mieszający wątki znane z Biblii ale też mitologii greckiej, wyraziści bohaterowie (Rita rządzi, ale cała ekpia daje radę). No i najważniejsze, że nie unikając patosu seria trzyma do siebie pewien dystans. Jednak ani patos nie pobrzmiewa tutaj fałszywie a seria nigdy nie zmienia się parodię. No i bardzo przyzwoita oprawa graficzna i rewelacyjna muzyka pobrzmiewająca hiszpańskimi rytmami ale też chętnie sięgająca po instrumenty orkiestrowe. Może za mało widziałem, może się nie znam, ale ta seria jest moim kandydatem do anime roku. Zresztą ten rok był w ogóle dobry.

Witam orientujesz się kiedy wychodzą nowe epy , obczaiłem wszystkie 7 i jestem zachwycony tą serią a nie wiem kiedy mogę się spodziewać kolejnej dawki wrażeń 8)

pozdrawiam 8)

użytkownik usunięty
wito1985

Sorry, ale nie wiem. Oglądam to zrywami.

ocenił(a) serial na 7
wito1985

Ostatnio wyszły do końca:) Wiecie moze czy będzie 2 sezon?

użytkownik usunięty
Jabolak

Nie wiem, ale to wraz z Kill La Kill najzajebiściejsze anime jakie widziałem w 2014 r. Gdybym nie widział dużo wcześniej leciwego lecz kultowych Kronik Wojny na Lodoss OVA (nie mylić z tym gniotem z 1998 r. dla TV) to Shingeki no Bahamut: Genesis zajęło by ich miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones