PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Chodzi mi o pewną analogię którą zrozumieją tylko ludzie którzy grali w starą ale kultową w Polsce Serię Gioer Gothic. Otóż tam pierwsza część działa się w koloni Karnej, Górniczej Otoczoną Magiczną barierą z której teoretycznie nie było już wyjścia jak raz się weszło. Pod koniec pierwszej częsci gry bariera pada a przed graczem i wszystkimi postaciami gry staje wielki świat. Czy to co się wydarzyło tutaj między sezonami 3 i 4ry można porównać do czegoś takiego ?? Czyli okazuje się że bohaterowie żyli w "mikroświecie" a teraz ta ułuda opadła i okazuje się że świat jest o wiele bardziej ogromny i zawiły. Dobrze to rozumiem ?? :)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

i proszę mi literówek nie wypominać a prędzej pokazać sposób na edycję posta bo wg mojej wiedzy filmweb jest jedyną unikatową stroną gdzie taka możliwość nie istnieje co jest żałosne ...

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Miło jest spotkać kolejnego fana Gothica w takim miejscu. Co do twojego pytania, rzeczywiście można dostrzec pewne podobieństwa. Różnica tkwi w tym, że Kolonia z pierwszej części to było stosunkowo niewielkie miejsce. Historia pierwszej i drugiej części rozgrywała się na wyspie Khorinis, a w tym anime akcja trzech pierwszych sezonów również ma miejsce na wyspie zwanej Paradis, która jest właśnie takim jakby połączeniem Kolonii (murów) z Khorinis (wyspą). Już lepszym nawiązaniem byłaby trzecia część Gothica, czyli wydarzenia, które mają miejsce po opuszczeniu wyspy. Dokładnie taki sam zabieg jest przedstawiony pomiędzy 3 i 4 sezonem Shingeki no Kyojin.

ocenił(a) serial na 10
Ozzy234

No ogólnie to miałe mna myśli choć poszedłem skrótowo . Ale dzięki to wiele wyjaśnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones