PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 785
ocen
7,2 10 1 11785
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Odcinki 70-80

ocenił(a) serial na 7

Odcinek 70
W gazecie ukazuje się zdjęcie Elki i Borysa. Elka nie może opędzić się od ciekawskich spojrzeń w redakcji i od własnej matki! Jak Mikołaj zareaguje na zdjęcie swojej byłej dziewczyny i Borysa? Do Elki dzwoni Tomasz, który koniecznie chce się z nią spotkać. Elka zauważa, że mężczyzna jest bardzo tajemniczy. Czyżby rozstał się z Sylwią?

Odcinek 71
Elka jest zaskoczona wyznaniem Tomasza. Z jednej strony wie, że powinna się cieszyć ze szczęścia przyjaciela, ale z drugiej… Chyba powoli sobie uświadamia, że zależy jej na Tomaszu. I nic z tym nie może zrobić… Kłopoty nie omijają również Natalii. Podczas randki z Arkiem odbiera ona niepokojący telefon od Roberta.

Odcinek 72
Elka znajduje na biurku w redakcji prezent. Razem z Moniką starają się ustalić, kto jest tajemniczym adoratorem. Elka cały czas myśli o Tomaszu i idzie do Coacha po radę. Przecież powinna się cieszyć ze szczęścia przyjaciela. A co, jeśli nie potrafi? Podczas gdy Natalia opiekuje się chorym Robertem, do domu Sławy przyjeżdża Arek. Sława orientuje się, że Arek sądzi, iż Natalia jest u chorej ciotki i postanawia wyprowadzić go z błędu. Natalia na własnej skórze przekonuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Odcinek 73
Elka dowiaduje się, że policja prowadzi śledztwo w sprawie tabletek, które omal nie zabiły Patryka. Gdy Krzysiek dowiaduje się, że policja węszy znowu stara się przekonać Patryka, by go krył. Patryk się waha. Wydać kolegę i pomóc Elce namierzyć dilera czy chronić Krzyśka? Przed kolejnymi dylematami staje też Natalia, która nie wie co zrobić z Robertem. Wrócić do niego czy zacząć żyć po swojemu?

Odcinek 74
Elka umawia się na spotkanie z dilerem. Natalia nie jest zachwycona misją siostry. Prosi Elkę, by była ostrożna. Elka nie odzywa się jednak i nie odbiera telefonów. Razem z Tomaszem i ojcem Elki Natalia wyrusza na jej poszukiwanie. Tymczasem Elka zostaje uwięziona przez niebezpiecznego dilera.

Odcinek 75
Tomasz, Natalia i Staszek przyjeżdżają do redakcji i mówią wszystkim, że Elka zaginęła! Patryk znowu stara się przekonać Krzyśka, by przyznał się i pomógł w śledztwie. Ale czy starczy mu odwagi? I czy to uratuje Elkę? Gdy Sylwia dowiaduje się o tym, że Tomasz znów zajmuje się problemami Elki, jest wściekła. Natalia jest zdruzgotana. Gdy dzwoni do niej Sława nie potrafi się opanować i mówi matce, że Elka zaginęła. Sława wreszcie zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocha starszą córkę.

Odcinek 76
Elka wraca do codzienności po emocjonujących wydarzeniach ostatniego dnia. Dziękuje wszystkim w redakcji za pomoc w uwolnieniu jej, cały czas pamiętając, że wszystko tak naprawdę zawdzięcza Tomaszowi. Tymczasem Sylwia znowu jest zła na Tomasza za brak czasu. Wszystko jest ważniejsze od niej. Tomasz przekłada kolację z narzeczoną ponieważ chce pomóc bratu w przeprowadzce. Tymczasem, dzwoni do niego Elka z zaproszeniem na kolację. Tomasz waha się co zrobić.

Odcinek 77
Elka umawia się z Tomaszem na kolację z podziękowaniem za ratunek. Gdy Elka stara się naprawić kulinarne niedoskonałości, Tomasz odbiera telefon od Sylwii… Mikołaj idzie z Kubą do knajpy, gdzie zwierza się koledze ze swoich problemów z Maleną. Rozmowy o kobietach przybierają jednak nieoczekiwany obrót, w skutek czego, Mikołaj przypomina sobie o Singielce… Znów zamierza się z nią umówić na randkę.

Odcinek 78
Elka dowiaduje się, że jej tata stracił pracę. Obwinia się o to i postanawia pomóc ojcu. Również Sława staje na wysokości zadania i idzie prosić Olgierda o wstawiennictwo za byłym mężem. W drzwiach gabinetu wita ją Olga - atrakcyjna asystentka Olgierda. Sława czuje się zagrożona! Mikołaj mówi Elce o problemach z Arturem, który nie radzi sobie na stanowisku fotografa. Elka przypomina mu o Tomaszu, a Mikołaj idąc tym tropem prosi ją, by porozmawiała z przyjacielem o powrocie do redakcji.

Odcinek 79
Elka proponuje Tomaszowi powrót do redakcji. On ma jednak opory - Sylwia znowu jest zazdrosna o jego spotkania z przyjaciółką. Elka idzie po radę do Coacha, gdzie zostaje przedstawiona nowemu koledze - Norbertowi. Z kolei w redakcji Mikołaj ogłasza konkurs na… jego zastępcę! Takiej szansy nie mogą zmarnować Dorota i Krzysiek, którzy w tajemnicy przed sobą zgłaszają własne kandydatury i szukają zwolenników. Duże zaskoczenie czeka też Natalię. Robert, który miał przyjść by zobaczyć w jakim stanie jest Genowefa po operacji przychodzi z… dziewczyną! Co najgorsze - bardzo ładną. Natalia ku własnemu zdziwieniu robi się zazdrosna. Czyżby nadal zależało jej na Robercie?

Odcinek 80
Mikołaja czekają kolejne kłopoty w redakcji - Malena ma do niego pretensję, że nie mianował jej vice. Pomimo tego, że Mikołaj stara się jej wytłumaczyć, że nie nadaje się na to stanowisko, Malena zgłasza swoją kandydaturę. Z kolei Elka szykuje się na spotkanie z Mikołajem jako Singielka. Mikołaj cały czas nie wie, że flirtując z Singielką tak naprawdę romansował ze swoja byłą dziewczyną. Czy dowie się prawdy? Sława także stosuje fortel i próbuje namówić Staszka by ten dowiedział się co łączy Olgierda z jego nową asystentką. Swoimi zmartwieniami dzieli się także z Natalią, którą informuje o tym, że ich rodzina może nie przetrwać.

ocenił(a) serial na 10
qzet

Jestem zawiedziona liczyłam na to, że pociągną jakiś dalszy wątek z Borysem i Mechanikiem :(

ocenił(a) serial na 7
DarkAngel1989

Dokładnie, ja tak samo.. Jak dla mnie mechanik Arek to do tej pory największy powiew świeżości w tym serialu, dobry wątek, również komediowy.

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

Wydaje mi się, że Arek jeszcze wróci kiedy będziemy się tego najmniej spodziewać. Za postacią nie przepadam, a raczej za tym stylem "na Jamesa Deana" i jakimś dziwnym sposobem mówienia. Chociaż w 68 odcinku udało mu się mnie zaskoczyć. Tak jak Natkę. Ja ją mimo wszystko widzę z Robertem. Co so nowych odcinków, to nie moge się doczekać, aż między Elką i Tomkiem się coś zacznie dziać, chociaż pomysł z porwaniem jest okropnie naciągany. Jestem też ciekawa tego nowego faceta dla Eli i jej zdemaskowania przez Mikołaja.

ocenił(a) serial na 10
1990kozakm

Osobiście nie lubię facetów typu Roberta - nie zna się na żartach nie łapie aluzji i myśli, że wszystko jest dobrze kiedy nie jest. Jak dla mnie w ogólne nie zna Natalii. Mechanik jest specyficzny i to mi się podoba jest zabawny na swój sposób (mimo, że z lizakiem) męski. Może też nie jest to ktoś kogo osobiście bym wybrała, ale wnosi do serialu coś fajnego. I takie znikanie i powracanie jest wkurzające. Wątek Eli i Tomka się jak dla mnie rozmył. Mało wspólnych scen, brak chemii. Są do siebie podobni, ale w tym momencie widzę ich jak brata i siostrę, a nie jako zakochaną parę. Szkoda, że w opisie nie pojawia się Borys, choć było do przewidzenia, że Elka i wielka gwiazda to nie to. Poczekamy jak to się rozkręci. Wątek z porwaniem niepotrzebny.

ocenił(a) serial na 8
qzet

odcinek 70-przełom wreszcie do Elki dociera, że czuje coś do Tomasza :) teraz się zacznie...:)

ocenił(a) serial na 6
Aselka

Wreszcie.. Kibicuję im od samego początku(chociaż Borysa mi szkoda-polubiłam go). W odcinku 70-tym masło wylewa się z ekranu. Uwielbiam scenę w kawiarni. Oni są uroczy!

ocenił(a) serial na 8
1990kozakm

Na taką scenę czekałam! :) A Borys...też go polubiłam! Sama byłam zdziwiona bo jakoś nie przepadam za tym aktorem a tutaj proszę tak fajnie zagrał, jego postać swietna a do tego tak fajnie dogadywali się z Elka :)

ocenił(a) serial na 6
Aselka

Ja też czekałam! Już wcześniej widziałam chemię, chyba w odcinku 25 i od tego czasu było średnio z tymi scenami. Masz ulubioną? :D

ocenił(a) serial na 8
1990kozakm

Chyba ta jak mają odgrywać scenkę w firmie co widział to Mikołaj :-P

ocenił(a) serial na 6
Aselka

A na fb ktoś wrzucił zdjęcie okładki najnowszego Świata Seriali, a tam "nasi". Blisko... :D

ocenił(a) serial na 9
1990kozakm

Też byłam cała w skowronkach jak zobaczyłam tą okładkę na fb bo jestem wielką fanką Eli i Tomka a tu dziś niestety wielkie rozczarowanie ( chodzi mi o jego zachowanie ). Rozumiem że na wielki happy end to jeszcze za wcześnie ale żeby tak od razu brać urlop i zwyczajnie uciekać i jeszcze te intrygantki Sylwusia i Malenka :(. No po prostu teraz wszystko się na tą biedną Elkę będzie walić a ona jest taką fajną dziewczyną aż szkoda mi jej :(

ocenił(a) serial na 6
Niewierna_Natalia18

To jest Tomasz "życiowa dupa"(cytuję aktora :p) Górski :), jak inaczej mógłby postąpić? Kurcze, zastanawiam się, co on w tej Sylwii widzi? Ciekawe co by było, gdyby Elka mu powiedziała o zerwaniu z Miko przed ich wyjazdem?Ale się chłop broni przed tym uczuciem do Elki, aż z tego zmartwienia włosy mu się skróciły i broda przerzedziła :p Szkoda mi się Elki zrobiło. A jeszcze bardziej po 71 odcinku.

Aselka

Ok, do Elki chyba dociera, że Tomasz to nie tylko przyjaciel, że czuje do niego coś więcej. Pytanie kiedy to takich wniosków zacznie dochodzić Tomasz :)

ocenił(a) serial na 8
zzielonaa

pewnie jeszcze nie bo za szybko by się serial skończył :D

Aselka

niekoniecznie :) może się zorientować, że mu na niej zależy, a nawet się w niej zakochał itp. ale wplątać się w dziwne układy z Sylwią i mieć problemy się wykręcić :) a Sylwia może knuć intrygi widząc jak on się będzie od niej oddalał.

ocenił(a) serial na 8
zzielonaa

aktor grajacy Tomasza zdradził, że nawet ma się pojawic jego dawna miłość...więc coś wiecej się szykuje :)

ocenił(a) serial na 7
qzet

Co by nie powiedzieć: fantastycznie się patrzy na Arka ;)

ocenił(a) serial na 10
qzet

Kiedy opis następnych odcinków?

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

81: Elka obiecuje zadowolonemu Mikołajowi, że zastanowi się nad jego propozycją. Jego radość nie trwa jednak długo - musi o tym powiedzieć zazdrosnej Malenie. Ona z kolei zaczyna spiskować z Sylwią przeciwko Elce… Natalia przejmuje się problemami rodziców, jest przekonana, że mama radziła się już u adwokata w sprawie rozwodu! Sława wyprowadza córkę z błędu, ma zamiar walczyć o Olgierda! Po dotarciu do redakcji okazuje się, że Mikołaj tak jak Sława zechce znowu zawalczyć o miłość… Elki! Czy dostanie drugą szansę?



82: Elka wyprowadza Mikołaja z błędu i mówi mu, że nic do niego nie czuje. Mikołaj domyśla się, że Elka pisze o Tomaszu! Wystraszona Elka stara się zmylić jego trop, jej obiektem westchnień jest Wojtek, a na dowód umawia się z nim na wieczór. Zdenerwowana Dorota żąda od Andrzeja, żeby zarząd odwołał Mikołaja ze stanowiska naczelnego. Czy Andrzej ugnie się pod jej naciskiem? Podstępu dopuszcza się także Natalia, która z pomocą Staszka psuje samochód, żeby spotkać się z Arkiem.



83: Tomasz wraca do redakcji! Elka nie potrafi ukryć radości i zaprasza go do nowo otwartej cukierni. On jednak wypiera się nawałem pracy… Natalia, która utknęła na drodze dzwoni do Arka. Gdy ten przyjeżdża jej pomóc, Natalia proponuje kawę w ramach przeprosin. Elka przyjeżdża do matki i chwali się awansem w pracy! Natalia zwierza się, że nie ma sposobu na Arka i znowu się przed nim zbłaźniła. Sława słysząc narzekania córki bierze sprawy w swoje ręce i dzwoni do Arka! Staszek próbuje zbliżyć Wojtka i Elkę. Gdy docierają do jej mieszkania podchmielona Elka zaprasza Wojtka na kawę. Nie wie, że Tomasz, którego wystawiła Sylwia, właśnie do niej dzwoni.



84: Igor po raz kolejny oszukuje Tomasza i wyciąga od niego pieniądze. W drodze powrotnej z redakcji wstępuje do kawiarni i poznaje Natalię, której przedstawia się jako… fotograf. W związku Moniki i Andrzeja burza. Monika wreszcie widzi jakim służbistą jest Andrzej i wyrzuca mu, że jest cyborgiem bez uczuć! Elka kieruje się po poradę do Coacha. Ten wybija jej z głowy pomysł, by przyznała się Tomaszowi co do niego czuje, przecież on jest zaręczony. Radzi jej by znalazła sobie nowy obiekt westchnień i przydziela jej do pary nowego kolegę - Norberta.



85: Malena szykuje dla Mikołaja przyjęcie imieninowe połączone z Mikołajkami. Niestety nikt nie podziela jej entuzjazmu. Jej wysiłku nie dostrzega też Mikołaj, który skupia się na tym, żeby zataić przed nią, dla kogo ma prezent. Elka spędza miło czas z Norbertem. Ale po dotarciu do redakcji spotyka wściekłą Malenę, która wytyka jej brak pomocy przy organizowaniu przyjęcia. Największe rozczarowanie czeka jednak Malenę, kiedy zacznie się rozdawanie mikołajkowych prezentów… Z kolei Natalia pokazuje Tomaszowi zdjęcia, które robiła razem z Igorem. Gdy Tomasz widzi zdjęcie brata od razu wychodzi na jaw kolejne kłamstwo Igora. Wściekła Natalia wpada na pomysł jak ukarać chłopaka.

ocenił(a) serial na 10
platyna_2

Dzięki jak będziesz mieć więcej to proszę :) Miałam taką nadzieję, że Natalia pozna Igora :)

ocenił(a) serial na 7
qzet

po odcinku 79: omg 1 odcinek od początku serii, który był super! końcowa scena jak Filip Bobek zagrał to myślałam, że padne ze śmiechu :) Sylwia i Malena rewelacja. No nareszcie coś i to COŚ komediowego się dzieje w tym serialu. Czekam na więcej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones