PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 783
oceny
7,2 10 1 11783
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Świetnie wykreowane postaci, niebanalne dialogi, zero nudy. Często się śmiałam ze Sławy, świetny też Krzysiek, wszyscy w ogóle bardzo naturalni (z wyjątkiem Tomasza i Patryka, przy których aż uszy bolały, gdy wypowiadali swoje kwestie, mega mocno słychać że mówią z pamięci, co mnie dziwi przy Tomaszu. Tomasz wręcz oczami zawsze był poza serialem.) Ale ogólnie serial super... Dopóki scenarzystom nie zabrakło pomysłów, a postanowiono serial przeciągać........ Zdrada Olgierda - żałosny banalny beznadziejny motyw, i od tego momentu cała fabuła poleciała na łeb, na szyję i zaczęła się nudaaaa. Moda na sukces wręcz, wstyd. Zdradzający Robert, no boooże, totalny bezsens. Mogli chociaż motocykliste przywrócić, a nie się teraz w dodatkowych odcinkach błaźnić natalią i mikolajem. no ale po zakończeniu tego serialu (za które ogólnie uznaję tylko ostatni odcinek w tv) włączyłam pierwszy raz Brzydulę i... po 1 odcinku odpadłam. o wiele niższa półka. także singielka spoko, ale szkoda ze zepsuta

ocenił(a) serial na 7
krzywa_wieza

idealnie podsumowane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones