Skazany na śmierć (2005-2009)
Skazany na śmierć: Sezon 4 Skazany na śmierć Sezon 4, Odcinek 9
Odcinek Skazany na śmierć (2005-2009)

Rurociąg

Greatness Achieved 55m
8,4 818
ocen
8,4 10 1 818
Skazany na śmierć
powrót do forum s4e9

Brad Bellick

ocenił(a) serial na 9

Nie spodziewałem się, że Bellick ( ten z pierwszego sezonu) przejdzie transformację, do tego stopnia, że będzie w stanie się poświęćić i zginąć.Będzie mi cholernie brakowało, tego poczciwego Bellicka.Żegnaj Brad, mistrzowska rola, drugiej takiej osoby w tym serialu nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
Jax_Teller

O tak, przemiana niesamowita. Uroniłam łezkę kiedy się poświęcił, choć w początkowych odcinkach chciałam aby krzywda mu się stała :D. Piękny rozwój postaci.

ocenił(a) serial na 9
Tekashikika

Hehe widzę że nie jestem jedyny ;) pozdrówki

ocenił(a) serial na 9
Jax_Teller

No nie jesteś hehe. Również pozdrawiam:)

Jax_Teller

Myślę, że wiele osób sledzacych drogę Brada na koniec uroniła łezkę. Ja to płakałem jak bóbr, chłopaki z Fox River dobrze się z nim zżyli, tak jak i my widzowie. Nawet T-bag zabawiający ludzi na zebraniu opowieścią o swoim przyjacielu Bradzie się wzruszył, to było świetne!
Oglądając 1 sezon nigdy bym nie pomyślał, że tak polubię tego skurczybyka :D a już na pewno nie pomyślał bym, że specjalnie założę tu konto, żeby złożyć mu hołd. Piękna przemiana, Brad ma wielkie serce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones