PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40413}

Skrzydła

Wings
7,1 9 602
oceny
7,1 10 1 9602
6,3 3
oceny krytyków
Skrzydła
powrót do forum serialu Skrzydła

Californication - gniot totalny, ocena 7.8, świat zszedł na psy

ocenił(a) serial na 1
Immortal_Stasin

Te seriale to bzdety. Tasiemiec o niczym. Oglądałem i nic z niego już nie pamiętam. Było coś o samolotach i jakieś kukurydziane dialogi. Nudziarstwo. Nie śmieszy.

ocenił(a) serial na 10
Jimbo87

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, idź sobie lepiej pooglądać Skins jak nie doceniasz uroku lat 90-tych

ocenił(a) serial na 10
Immortal_Stasin

Popieram... Genialny humor. Po co się panowie sprzeczacie?! De gustibus non est disputandum.

Jimbo87

To zabawne: patrzac na twojego bloga wydajesz sie najnudniejszym człowiekiem jaki chodzi po tej ziemi. Nie obraz sie ale w twoich ustach słowo "nudziarstowo" odnosnie tego serialu brzmi wrecz kuriozalnie smiesznie.

ocenił(a) serial na 1
sever

Nie zgadzamy się. Trudno. Świat się nie wali. Ale ty kim jesteś że mnie oceniasz? Ja mogę oceniać serial który mnie nudzi ale jakoś nie wyciągam pochopnych wniosków na twój temat. lol

Jimbo87

Nie obrażaj się ale faktycznie nudziarstwo w Twych ustach brzmi śmiesznie po spróbowaniu przeczytania fragmentu Twego bloga;)

ocenił(a) serial na 1
soplic68

Wszyscy którzy mnie nazywają nudziarzem tak jakoś niezbyt się wykazali w pisaniu blogów. Bo ja u was panowie nie widzę, byście cokolwiek napisali a mnie tak ostro potraktowaliście.... Dla zneutralizowania negatywnych emocji które wywołałem mogę jedynie sprostować swoją wypowiedź. Widziałem gorsze seriale od tego, więc ten nie jest już aż tak zły. Ale dla mnie to mimo wszystko nudna komedia. Wolę na przykład MacGyvera. Tam istotnie pokazano coś ciekawego.

Jimbo87

To nie negatywne emocje tylko subiektywna ocena, a że nie piszemy? Nie piszę, może zdaję sobie sprawę iż nie jestem w stanie napisać ciekawego bloga? Generalnie dobrze byłoby gdyby do takich refleksji zdolna była większość blogerów.

ocenił(a) serial na 10
Jimbo87

Jasne. Zielarze nie zrozumieją :)

ocenił(a) serial na 10
Immortal_Stasin

Jeden z najlepszych seriali jakie ogladalem od dziecka i nadal ogladam.Świetnie "narysowani" bohaterowie,fantastyczne dialogi,dobry scenariusz praktycznie kazdego odcinka no i genialny "przytulny" klimat wyspy-lotniska.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Berith7777

Żadnego serialu nie powtarzałem tyle razy. Na szczęście wpadłem na taki cudowny pomysł nagrywania od pierwszego odcinka. Zachowały mi się wszystkie 170 odcinki emitowane przez Polsat. Dwóch odcinków stacja nie pokazała nigdy. Były to : s7e24 The Lyin' King oraz s7e26 Grouses, Houses and Bickering Spouses.

ocenił(a) serial na 10
casic

A ja od pazdziernika bede zacynam ponownie ;) 6 juz chyba raz ,dlugie zimne wieczory i Wings !!!

ocenił(a) serial na 10
Ziolek_21

Post wyzej do usuniecia ha,ha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones