SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
1995 - 2000
44 min.
7,4 5 442
oceny
7,4 10 1 5442
1 383
chce zobaczyć
Grupa bohaterów próbuje odnaleźć drogę do domu, podróżując przez inne wymiary, w których rzeczywistość różni się od właściwej. Więcej Mniej
Sliders - Piąty wymiar zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wszystko zaczęło się od Quinna Mallory'ego (Jerry O'Connell), który zainteresował się teorią mostu Einsteina-Rosena-Podolskiego. W swojej piwnicy skonstruował zegar, dzięki któremu mógł na kilka minut przenieść się do równoległej rzeczywistości. Niestety urządzenie było wadliwe. Pewnego dnia kompletny zegar razem z wzorem fizycznymWszystko zaczęło się od Quinna Mallory'ego (Jerry O'Connell), który zainteresował się teorią mostu Einsteina-Rosena-Podolskiego. W swojej piwnicy skonstruował zegar, dzięki któremu mógł na kilka minut przenieść się do równoległej rzeczywistości. Niestety urządzenie było wadliwe. Pewnego dnia kompletny zegar razem z wzorem fizycznym przedstawił Quinnowi jego sobowtór. Wytłumaczył mu, że istnieje nieskończenie wielka ilość światów równoległych, w których każdy ma swego sobowtóra, a ściślej masę sobowtórów. Alter-ego Quinna chciał przestrzec Mallory'ego przed przestawieniem współrzędnych w zegarze, ale Quinn nie usłyszał tej przestrogi. Urządzenie chciała przetestować przyjaciółka Quinna, Wade (Sabrina Lloyd) oraz profesor Quinna (John Rhys-Davies), który wykładał fizykę. Przypadkowo do wrót dostał się piosenkarz Rembrandt (Cleavant Derricks). Podróżni szybko wróciliby do domu, gdyby nie fakt, iż Quinn przestawił współrzędne zegara, powodując zanik danych o naszym świecie, a tym samym długotrwałe błądzenie w celu odszukania naszego domu.

na podstawie
Bill Dial (materiały do scenariusza, historia) / Sean Clark (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
St. Clare Entertainment / Studios USA Television / Universal TV
tytuł oryg.
Sliders
inne tytuły
Według oficjalnej wersji Sabrina Lloyd nie wystąpiła w 4 sezonie, ponieważ w tym czasie była zainteresowana nowymi projektami.
John Rhys-Davies (Profesor Maximillian Arturo) chciał odejść po drugim sezonie, zagrał jednak w trzecim, po którym opuścił obsadę. Sam napisał scenariusz do odcinka "Exodus", w którym jego postać odchodzi.
Producenci serialu postanowili, że Sabrina Lloyd zagra w ostatnim odcinku 5 sezonu, jednak ostatecznie, Wade Welles zagrała inna aktorka, a Sabrina użyczyła jej głosu.
Telewizja to uniwersum, w którym każdy może odnaleźć coś dla siebie. W tym świecie to seriale przykuwają moją największą uwagę. Powstało i powstaje ich mnóstwo, w przeróżnych gatunkach. Osobiście nie mam konkretnej ulubionej tematyki, serial musi mnie po prostu zafascynować, wciągnąć. Jednym z takich dzieł jest "Sliders". To fantastyczno-naukowe ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 89%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych