PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588273}

Spartakus: Bogowie areny

Spartacus: Gods of the Arena
8,0 50 504
oceny
8,0 10 1 50504
6,6 5
ocen krytyków
Spartakus: Bogowie areny
powrót do forum serialu Spartakus: Bogowie areny

Super!!! Serial pt. Spartakus, a nie ma w nim Spartakusa. Nie ma jak marketing.

ocenił(a) serial na 9
Demarest

To jak go mieli nazwać? "Gannikus: Bogowie areny"? :)

ocenił(a) serial na 7
Demarest

Chodzi o to, żeby nie było wątpliwości, że jest fabularnie związany z tym serialem.

Madoq

No wiadomo, że o to chodzi, ale jakby ktoś zaczął oglądać od np. 2. odcinka tego sezonu, to przeżyłby małe zdziwienie ;)

Demarest

To jest tak samo jak z "300: Początek Imperium" gdzie nie ma Leonidasa i jego 300 Spartan.

Skymaster

Eee... to jednak jest zupełnie inna bajka. Tytuł jest "300" nie ma w nim Leonidasa, ani też Spartan, tak jak w "300: Początek Imperium".

Demarest

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.

ocenił(a) serial na 8
Demarest

Gdy Andy grajacy Spartacusa zachorował, a potem zmarł, zanim udało im się to ogarnąć, zatrudnić nowego aktora wystawili ten krótki sequel. Jest w tytule Spartacus żeby dla wszystkich było jasne z czym jest to związane. Nie była to przemyślana produkcja, wyszła ona tylko ze względu na śmierć głównego bohatera. To tylko 6 odcinków ''zapełniacza'', tytuł nie był tak istotny.
A tak nawiasem mówiąc bardzo brakuje mi Whitfielda. Nowy Spartacus kompletnie mnie nie przekonuje. No ale Andy może być tylko jeden i nikt go nie zastąpi.

ocenił(a) serial na 7
__maisha__

Właśnie miałem to pisać >.<

ocenił(a) serial na 8
Demarest

Gdy w czasie krecenia 1-go sezonu dowiedziano sie o diagnozie nowotworowej odtworcy roli Spartakusa ( Andy Whitfield), postanowiono dac mu czas na chemioterapie i dojscie do sil przed praca nad kolejnymi sezonami, dlatego nakrecono prequel "Bogowie areny". Niestety mimo poczatkowo pozytywnych rokowan Andy zmarl po 18 miesiacach walki z choroba (mial chloniaka nieziarniczego).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones