PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 917
ocen
7,8 10 1 14917
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Fox Kids

ocenił(a) serial na 10

ahh pamietne te czasy kiedy o 20 .00 zawsze oglądało sie Spiderman na Fox Kids te czasy juz nie wrócą jestem strasznie ciekawy jak by potoczyły sie losy kolejnych odcinkow

ocenił(a) serial na 7
KrukLBK

Tak jak Ty również i ja tęsknie za tamtymi czasami. Ostatnio zacząłem wracać do starych seriali bajkowych.
I tak oto postanowiłem odświeżyć sobie Spider Mana. Jestem już po 25 odcinkach i wcale nie mam dość.
Super się ogląda. Ani przez chwilę się nie nudzi. A co najważniejsze jest się ciekawym każdego kolejnego odcinka.
Uroku Spider Manowi dodają wszystkie teksty i uszczypliwe uwagi/żarty w chwilach zagrożenia.
Przypomina mi trochę takiego Bonda. Jest ciekawy czy Ty również miałeś/masz takie skojarzenie. ;D
Fajnie by było gdyby puścili znowu ten serial na którymś z kanałów z bajkami lub na pulsie
(a na nim ostatnimi czasy upychają wszystko). Z tego co kojarzę to "grupka" osób wywalczyła ponowną
emisję "Gęsiej Skórki" ;D. Swoją drogą to też był niezły serial.
Rozpisałem się. Trochę na temat, trochę nie. Sorki.

Pozdrawiam. ;D

KrukLBK

Także miło wspominam spider-mana z fox kids. Chyba jest to moja ulubiona bajka z dzieciństwa i na pewno jeden z moich ulubionych superbohaterów. Z chęcia powróce to tego cyklu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones