serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Spider-Man

1994 - 1998
21m
7,8 14 891
ocen
7,8 10 1 14891
6,5 6
ocen krytyków
Superbohater walczy w obronie Nowego Jorku z takimi przeciwnikami jak Hobgoblin, Skorpion. Zobacz pełny opis
Spider-Man zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Peter Parker osierocony w wieku sześciu lat wiódł spokojne życie pod opieką stryjostwa - May i Bena Parkerów. Jego nieśmiałość i pociąg do nauki uczyniły z niego samotnika. Podczas jednego z pokazów w laboratorium atomowym doszło do wypadku. Pająk dostał się w pole akceleratora cząstek przez co został napromieniowany. Po chwili zaatakowałPeter Parker osierocony w wieku sześciu lat wiódł spokojne życie pod opieką stryjostwa - May i Bena Parkerów. Jego nieśmiałość i pociąg do nauki uczyniły z niego samotnika. Podczas jednego z pokazów w laboratorium atomowym doszło do wypadku. Pająk dostał się w pole akceleratora cząstek przez co został napromieniowany. Po chwili zaatakował Petera kąsząc go w rękę i zginał. Od tej chwili młody chłopak nabrał pajęczych mocy. Będąc świadkiem wielu zbrodni zrozumiał, iż z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność. Przysiągł więc sobie od tej pory walczyć w obronie sprawiedliwości.

na podstawie
studio
Genesis Entertainment / Marvel Enterprises / Marvel Productions / więcej
tytuł oryg.
Spider-Man
inne tytuły
Spider-Man: The Animated Series (alternatywna pisownia) USA
więcej
Żona Stana Lee, Joan Lee, użyczyła głosu Madame Web w oryginalnej wersji językowej serialu.
Po zdobyciu Oscara za "Eda Wooda", Martin Landau zdecydował się nie podkładać dłużej głosu pod Skorpiona. Zastąpił go Richard Moll w sezonach czwartym i piątym.
Doktor Robert Bruce Banner/Hulk miał pojawić się w serialu gościnnie, przede wszystkim w 3-częściowym "Secret Wars" z 5 sezonu. Nie doszło jednak do tego występu z powodu pojawienia się serialu "The Incredible Hulk". Jego miejsce zajął Jaszczur.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1. Jest zabawny. Nie jest to jakiś sztuczny humor.
2. Dużo i często komentuje jak przystało na Spider-Mana.
3. Nie jest emo głąbem (przypatrz film spider-man z 2002) ale jest trochę nerdem i geniuszem zarazem.
4. Nie jest hipsterem jak peter w niesamowitym spider-manie.


Ciężko mi uwierzyć żeby powstał film, w...

więcej

Już jako dziecko, po obejrzeniu pierwszego odcinka (emitowany co tydzień na TVP2) stwierdziłem że tutaj jest magia. I dzisiaj, mając 30 lat mogę tylko potwierdzić. Chyba tylko Batman TAS jest w tej samej lidze. Największa zaleta: klimat serialu. Spider-Man TAS przedstawia świetną kreacje bohatera, taki faktyczny...

Ta bajka to moje dzieciństwo. Najlepsza bajka ever :) Wychowałem się na niej i zabawkach od toy bizu.
Pamiętam pierwszego Spidera na tvp2. kuzyn nagrywał na kasety których niestety już nie posiadamy :( , oglądało się to tyle razy, że co niektóre kwestie czy całe zdania pamięta się jakby to było wczoraj.
Odpalam sobie...

więcej

nie wiem jak mogłem kiedyś dać temu tytułowi ocenę 8 tylko. Na swoje czasy świetna kreska i animacja w dodatku niezła muzyczka świetna akcja i fabuła, a głosy wszystkich postaci znakomicie zagrane (mówię o oryginalnych głosach bo polskiej wersji od kilkunastu lat nie słyszałem:()

Nie ma w tym tytule do czego się...

Mój ulubiony serial o spider-manie. Pamiętam go z czasów jak jeszcze był Jetix i Fox kids . Teraz już takich nie robią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones