PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 914
ocen
7,8 10 1 14914
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Heh

ocenił(a) serial na 5

Ja pamiętam wersje z TVP 2 i ona o wiele bardziej została mi w pamięci. Nie podobał mi się dubbing z Fox Kids. Było w nim sporo błędów (chociaż w porównaniu do tvp 2 nie tłumaczyli nazw własnych)ale sam dobór lektorów był o niebo lepszy (przynajmniej dla mnie). Co do samej bajki to nigdy jakoś za nią nie przepadałem. Oglądałęm ją fakt ale jednocześnie zbierałem komiksy któe były poprostu niesamowite a ten twór jest typową bajką dla dzieci. Doskonale zdaje sobie sprawę że nie mogli pokazać Carnage'a szlachtującego ludzi jak świnie ale mogli podejść do tematu nieco poważniej jak np w animowanych X menach. Tam również nie pokazywali Wolverina w całęj swej okazałości ale twórcy nie bali się poruszać naprawdę ciężkich tematów. Niestety ten animowany Spider man, niezależnie że jest mym ulubionym bohaterem z tzw dzieciństwa, przy X menach wygląda niesamowicie wręcz blado. Tyczy się to zwłaszcza montażu. Strasznie szybkiego, koniecznie coś się musi dziać, non stop powtarzane sceny animacji...No i modele niektórych postaci...O ile nie mogę się przyczepić do postaci Venoma (sam model jak dla mnie kapitalny) tak już postać Smythe'a czy doc. ocka wzbudzała we mnie po prostu Spazmy śmiechu.

Jak dla mnie 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones