PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 917
ocen
7,8 10 1 14917
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Witam

użytkownik usunięty

Jak właściwie skończył się ten serial?Bo z tego co wiem to Spide po tych wojnach klonów bodajże zaczął szukać prawdziwej MJ,ale czy była dalsza seria jego zmagań to nie wiem

ocenił(a) serial na 8

No właśnie chyba nie ma. Tak to się zakończyło. A szkoda, bo to była moja ulubiona bajka z dzieciństwa. W której innej bajce było tyle postaci z uniwersum Marvela.

ocenił(a) serial na 10
EricCartman2

właśnie pzred chwilą skończyłem ogladać 65 odcinek. i mi sie wydaje ze to jest takie zakończenie otwarte, ale gdzies widzaiłem że powstał 66 odicnek w 2006 albo 2--8 roku ale jakoś nigdize nie mogę tego znaleść..... :-/
Ale sie troszeczkę zawiodłem bo mogli by nakręcic jeszcze ze 2 następne odcinki prostujące wszystkie nieścisłości m.in. miłość czarnego kota do spider mana itp
jak coś wiecej wiecie na temat tego 66 odicnka, piszcie

piotrek100_1992

Nic nie ma ludzie, na wojnach się zakończył serial. Próbowano kontynuować historię o człowieku pająku w Spider-Man Unlimited. Niestety serial długo nie przetrwał, a na dodatek nie miał zakończenia żadnego. Po prostu przerwali emisję choć scenariusze do kolejnych odcinków były. Wszystkim fanom polecam za to nową kreskówkę marvela The Avengers: Earth's Mightiest Heroes. Powstało na razie tylko 10 odcinków, ale wychodzą nowe na bieżąco.

ocenił(a) serial na 10
piotrek100_1992

strasznie denerwujące, nie ma konkretnego zakończenia podobnie jak w Godzilla The Series jest multum nie skończonych wątków! I dlaczego taki hicior znikną nagle z anteny chyba przynosił nie złe dochody? Wyczytałem na necie że gdyby Stan Lee kontynuował serię, Mary Jane zostałaby odnaleziona w średniowiecznej Anglii :)

ocenił(a) serial na 10
MIxa

W średniowiecznej Anglii? To fanie, rozpocząłby się wątek 1602 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones