PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333549}

Spirala

Engrenages
7,8 288
ocen
7,8 10 1 288
Spirala
powrót do forum serialu Spirala

Uwielbiam francuskie seriale kryminalne, nawet pokusiłam się o zrobienie listy emitowanych w Polsce, jeśli jakiś pominęłam dopiszcie proszę

Agata kontra Agata (Agathe contre Agathe) 2006
Anioł śmierci (Ange de Feu) 2005
Błękit oceanu (Le Bleu de l'océan) 2003
David Nolande 2006
Horoskop śmierci (Zodiaque) 2004
Horoskop śmierci 2 (Le Maître du Zodiaque) 2006
Kamienie śmierci (Dolmen) 2005
Laura - śmierć zapisana w kartach (Laura - Le compte à rebours a commencé) 2006
Na krawędzi prawdy ( L' Été rouge) 2002
Pamiętne lato (La Ligne norie) 2002
Sekrety wulkanu (Les Secrets du volcan) 2006
Spirala (Engrenage) 2005
W kręgu tajemnicy (Mystère) 2007
Zwiastun śmierci (Les courriers de la mort) 2006

Wronka

Dziekuje Wronka za liste, jest przydatna. Spirala byla emitowana w polskiej tv? Na Canal +?

Wronka

Szacun za wkład pracy ;)Pozdro

ocenił(a) serial na 8
Wronka

Bardzo dobra franacuska produkcja. Dorownuje amerykanskim police dramas (The Wire, Shield, Southland).

Wronka

"Jo" (2013) z Jean Reno. Tylko jeden sezon, ostatni odcinek jakby niedokończony. Miała być kontynuacja serialu, ale chyba zaprzestano na 8 odcinkach. Mi serial się podoba, ocena 6.4 może być myląca.

ocenił(a) serial na 9
Wronka

Skończyłem pierwszy sezon, zacząłem drugi (moim zdaniem dużo lepszy, jeszcze bardziej cyniczny). The Wire to to nie jest i na szczęście nie stara się nim być. Ale serial jest bardzo blisko czegoś wybitnego.

ocenił(a) serial na 9
holy_shit_89

Tak drugi sezon jest extra :)

Wronka

dzięki za listę, właśnie odkryłam francuskie seriale kryminalne:)

katarzynaher

zachęcona, obejrzę... dziękuję za podpowiedż!

Wronka

może ktoś mi pomoże. Szukam serialu kryminalnego francuskiego, chyba w tytule coś s wodą/ jeziorem/rzeką było. Leciał jakieś 2-3 lata temu na tvp. Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć

arthas74

Myślę, że chodzi o "Tajemnicę jeziora" ;)

Wronka

Może ktoś będzie wiedział czy na tvp leciał jakiś serial oprócz Kamieni śmierci z latarnią morską w tle, też były tam jakieś zagadki kryminalne, czy to tylko Kamienie śmierci? Albo to był jakiś wielki zegar w mieście, gdzie jakaś bohaterka musiała odnaleźć jakiś znak/osobę/coś tam, zanim jakaś tam godzina wybiła na tym zegarze, bo jak nie to ktoś ginął? Nie wiem czy to była latarnia czy zegar, w każdym razie Kamienie śmierci już sobie odświeżyłam niedawno, ale wydaje mi się, że jeszcze jakiś inny serial, który mi się podobał jak byłam mała, leciał kiedyś na tvp... Z latarnią, albo zegarem. W każdy razie, na pewno jakaś bohaterka biegała po mieście starając się rozwikłać zagadkę oraz/albo kogoś uratować. To musiałoby lecieć w okresie kiedy leciały Kamienie śmierci i Horoskop śmierci. Sprawdziłam na wikipedii, że Kamienie smierci leciały raz w 2005 i potem były powtarzane w 2008, a Horoskop leciał w 2005-2006, więc ten serial, którego szukam musiałby być emitowany w okresie gdzieś od 2005 do 2010 może, później raczej nie.

Wronka

W 2020 r chyba w marcu leciał b późno serial

Wronka

Wronka, strasznie Ci dziękuję - Twoja lista ogromnie ułatwiła mi pracę, którą aktualnie wykonuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones