PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802486}

Spisek przeciwko Ameryce

The Plot Against America
7,0 2 679
ocen
7,0 10 1 2679
7,7 7
ocen krytyków
Spisek przeciwko Ameryce
powrót do forum serialu Spisek przeciwko Ameryce

Spisek przeciwko Ameryce to kolejny serial, w którym jest dobra lewica i zła prawica. Tak już się przyjęło, że atakowanie prawicy sprzedaje się najlepiej, szczególnie w dzisiejszych czasach gdy światowa lewica raz po raz przegrywa wybory. Śmieszne jest to że prawice nazywa się najwiekszym złem świata. Czy prawica abortuje dzieci, nawet w dziewiątym miesiącu ciąży? Czy prawica chciała/chce eutanazji? Przykładów bestialstwa lewicy można mnożyć. Jakoś nie widać takich okropnych i zlych pomysłów po stronie prawicy. Żyjemy w czasach totalnej obłudy i zakłamania gdzie media i portale jak Serialowa próbują zakłamywać rzeczywistość i atakują ludzi, którzy na ten atak nie zasłużyli. Dlaczego pani Marta Wawrzyn, redaktor Serialowej, atakuje Trumpa? Za to że zamyka granice i chce bronić amerykańskich obywateli przed koronawirusem? To jakiś absurd. Gdyby wszyscy przywódcy zachowali się jak Trump to może wirus w porę dałoby się opanować, ale niestety lewicowa głupota sprawiła, że ludzie masowo giną. Lewica to stado hipokrytów i dopóki nie zaczną zauważać swoich błędów, to będą przegrywać ze "złą" prawicą. Możecie to wkleić pod jakimś postem na serialowej, ja nie mam zamiaru wracać na portal, który cenzuruje jak komuna.

Meldondg_Lord

Mogłeś się nie fatygować, naprawdę. Nic dziwnego że ci to usunęli jeśli z byle powodu zacząłeś wypisywać jakieś swoje fantazje o Trumpie.

Meldondg_Lord

Bo prawica to idioci

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zaitsu112

Skoro prawica to idioci to jesteś największym prawicowcem na świecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lesmal

Nie istnieje coś takiego jak "ideologia gender/lgbt".

skalp_el

Jak najbardziej istnieje, opłacana przez olbrzymie koncerny zachodnie seksualizacja młodzieży i dzieci, zapoznawanie młodych ludzi z miłoscią "inaczej"przez gejów i lesbijki, a następnie poprze adopcję dzieci od rodzin heteroseksualnych, to ogromna ekspansja tych środowisk, która na razie w Polsce wygrywa tylko na serwisach medialnych typu Netflix i oby tak na zawsze zostało.

lesmal

W punkt

ocenił(a) serial na 9
lesmal

Hehehe.....

Meldondg_Lord

Aborcję wykonują kobiety bez względu na poglądy polityczne,/a więc i te o prawicowych poglądach!/.Nawet katoliczki.Żadna kobieta nie dokona aborcji w 9 miesiącu ciąży!

Meldondg_Lord

Mnie zachęciłeś. Już się nie mogę doczekać.

robertgicz

Jeśli oglądasz seriale żeby chłonąć propagandę to znaczy, że chyba nie wszystkie styki działają poprawnie, ale to akurat dla lewactwa typowe

Black_Sun_Rise

Wpisy takich głupków utwierdzają mnie w przekonaniu, żeby trzymać się z daleka od "prawactwa"

Meldondg_Lord

A jaki związek ma ten wywód z serialem?

Meldondg_Lord

Co za śmieci. Jakieś pieprzenie o lewicy i prawicy w kontekście serialu, którego akcja dzieje się nie dość, że w czasie wojny, to jeszcze w alternatywnej rzeczywistości. Włączanie w to bełkotu o Trumpie. Zgłaszam ten wywód chorego barana.

ocenił(a) serial na 7
skalp_el

Akurat w serialu było użyte określenie america firsters w kontekście tego co mówił Lindberg i jest to raczej oczywiste odniesienie do Trumpa.
Ale serial poza tym jest bardzo mało lewacki.

peruniec

Co to znaczy "lewacki"?

ocenił(a) serial na 7
skalp_el

Sorry ale ciężko mi uwierzyć że tego nie wiesz, chyba że to ma być troling ;)
A lewacki to znaczy że wrzuca się wszędzie na siłę rzeczy powiązane z lewicowa ideologią tzn że wszędzie musisz mieć murzyna, geja itp nawet jeśli nie ma to żadnego sensu a same te postacie są całkowicie jednowymiarowe i są tylko pokazaniem danej mniejszości czy sprawy a nie prawdziwą postacią.
I ja to mówię jako ktoś o lewicowych poglądach.

Ps. Ciekawe czy tak samo pytał byś się co to jest prawacki?

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Ile ty masz lat człowieku?

Meldondg_Lord

Serial atakuje faszyzm, aha, czyli dla Ciebie faszyzm i prawica to znak równości. No wreszcie ktoś z prawej strony już nie zaprzecza, że tak jest. Co do Trumpa i koronawirusa, to akurat tak się składa, że USA przebiły już ilością zakażonych i Włochy i Hiszpanię. Resztę tych Twoich nocnych zmaz mi się nie chce komentować.

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

A kto ma być tą dobrą prawicą? Hitler, Mussolini, Franco, konserwatywne rządy Francji i UK które szły na niebywałe ustępstwa wobec hitlera? A może ta neoliberalna biznesowa prawica, która doprowadziła świat do niebywałego kryzysu, który jeszcze wtedy, w 1940, odbijał się ludziom czkawką? Prawica w USA? Ta która chciała podobnie jak Chamberlain iść na ustępstwa wobec hitlera, czy ta która chciała iść o krok albo kilka kroków dalej?
IIWŚ i wcześniej XX-lecie międzywojenne, pokazały dobitnie jakim złem jest prawica, jak się robi filmy/seriale o tym okresie to poprostu nie da się po prawakach nie jechać.

doktoralban

No tak zła prawica bo to nie jest tak że komunisci działali we Francji w okresie między wojennym jak Maurice Thorez
Po za tym zobacz kim był Eduardo Daladier premier francuski który podpisał układ monachijski bo na pewno nie z prawicy albo Leon Blum.
Winston Churchill konserwatysta który od początku mówił o wojnie z Hitlerem przyszły premier UK
Jeśli uważasz ze jedna strona to gowno druga ze miód itd to oznacza ze jestes zmanipulowany tak samo jak ten prawicowy kolega szur powyżej
A i zapomniałem ile zabił faszyzm i jego odnogi jak nazizm a ile stalinizm,maoizm czy leninizm bo podchodzi to pod 100 mln w ciągu jednego wieku

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Prawdę piszesz ale muszę się przyczepić że w okresie rządów nazistów w Niemczech zabili więcej lub mniej więcej tyle samo ludzi co sowieci w ogóle!
I mnie strasznie irytuje jak ostatnimi czasy ludzie zdają się uważać że komuna i ruskie byli dużo gorsi niż naziści.

peruniec

Stalinowi zabicie 7 mln Ukraińców zajęło rok i nie potrzebował niczego prócz głodu. Hitler i jego "mityczne" 6 mln Żydów w 3 lata to przy tym amatorka. Niestety za Ukraińcami nikt nie zapłacze. To tylko głupie goje i nie mają całego biznesu rozrywkowego.

ocenił(a) serial na 7
Black_Sun_Rise

Jeśli klęska głodu to dla ciebie zbrodnia, to zbrodnie kapitalizmu idą w setki milionów. W małej Irlandii głód zabił więcej niż na Ukrainie. A w takich Chinach klęski głodu nawiedzały ten kraj od około 100 roku pne (odkąd się wogóle je notowało), aż do lat 60ych XX wieku i to dzięki komunistom Chiny po raz pierwszy od 2000 lat mają kilka dekad wolnych od klęski głodu.

doktoralban

No się mylisz 2,5 mln około zmarło w Irlandii podczas głodu w 1845-49 a na Ukrainie do 7 mln
Ukraina smierć z powodu grabieży kułakom ziem i polityki Stalina
Irlandia i zaraza jaka tam wystąpiła ale i tak kapitalizm to jego wina

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Jakie 7mln? Ukraina Radziecka miała wtedy ze 30mln ludności, jakim cudem mogło umrzeć 7mln i nie widać tego było w demografii?
https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Ukraine#Between_WWI_and_WWII
A irlandia do dziś ma mniej populacji niż przed wielkim głodem!
https://en.wikipedia.org/wiki/Irish_population_analysis#Historical_population

doktoralban

Problem polega na tym ze do ukraińskiej fsrr po wojnie doszły stanislawow Wołyń Lwów natomiast wpływ na wynik demograficzny zsrr ma to do cholery ze po 2 wojnie mieli Litwę Estonię Łotwę Polskę wschodnia Besarabie i obwód Kalinningradzcki

doktoralban

Po za tym zobacz ze Natural change od 1926 do 33 się zmniejsza a 33 jest ujemne a w 34 jest lekko powyżej czyli oznacza to ze ów głód miał miejsce

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Ale gdzie ty masz tam 7mln ofiar? Ubytek populacji w czasie wielkiego głodu to jakieś 1,7mln a nie 7mln! Czyli mniej niż w Irlandii.

doktoralban

Ile razy można ci mówić demografia to tylko statystyka wiele państw w Afryce a jednak większość ma dodatni przyrost naturalny np.Etiopia Mali itd a w Irlandii umarło około 1miliona a drugie tyle wyjechało np do USA jest taka drużyna Celtics Boston założona prze właśnie tych imigrantów ich krewnych osób z powodu zarazy ziemniaczanej nie kapitalizmu kłócisz się z badania większości historyków jest nawet film o głodzie na Ukrainie obywatel Jones nwm może wynik jest dodatni w tym czasie na Ukrainie ponieważ Lwów Stanislawów i Wołyń należały do Polski i może liczyli tez z ta Polska strona po za tym przypominam ze tam umarło do 7 mln próbujesz wybielić jak każdy tzw lewak Stalina tak samo jak każdy pseudo prawak Hitlera wszyscy jestescie siebie warci nwm może po prostu miałeś 2 bądź 3 z historii i geografii ale takie są fakty i niczego nie podałeś naukowego opinii jakiegoś profesora historii tylko swoje zamysły z Wikipedii

ocenił(a) serial na 7
Black_Sun_Rise

Wiesz żę hitler nie zabijał tylko Żydów, ale też cyganów, Rosjan, Polaków ba zabijał nawet Niemców.
I ja nie mówię ze Stalin był dobry tylko Hitler był gorszy.

peruniec

Szacunkowe. dane mówią ze hitler zabił około 18 mln
Stalin 23 ponieważ rządził ponad 10 lat dłużej od hitlera a Mao przez kilka lat zabił około 60 mln
Większość historyków tak uważa

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

ZSRR u progu rządów Stalina miał jakieś 150mln ludności. Jakim cudem Stalin mógł wymordować 20mln i nie widać tego w demografii?

doktoralban

A powiedz mi dlaczego Polska komunistyczna była biedna a miała wysoki skok demograficzny dlaczego Indie biedny kraj ma taki skok demograficzny nwm kto cie uczył historii ale ewidentnie musisz się doinformować a tak wogole 700 tys xd typie na Ukrainie z powodu zmarło z głodu miliony osób i po 2WW tez mordował faktycznie przedstawiłeś jeden z faktów jakim była czystka Stalina na oficerach po za tym w 39 w zsrr było około 136 mln
Po za tym masz inne przykłady komunistycznych zbrodni jak jestem draniem np. Mao,Pol Pot,Czerwony terror w Hiszpanii

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Ukrainie za czasów ZSRR populacja wzrosła z 30mln do ponad 50mln, za czasów kapitalizmu i "niezawisłej" populacja spadła o jakieś 10mln!

doktoralban

A wiesz ze w Afryce gdzie ludzie głodują jest wyż demograficzny ale to nie oznacza ze się tam lepiej żyje
Prawda jest taka ze ludność w krajach kapitalistycznych później zakłada rodzinny niz w krajach biednych i komunistycznych ponieważ wola prowadzić karierę
Wiesz ze ZSRR istniało prawie wiek a Stalin rządził około 20 lat wiec mogła się ona powiększysz o tyle w ciągu 60 gdyż po prostu ludzie robili dzieci i jedna rodzina to model 2+4 a obecnie w krajach kapitalistycznych to 2+1 albo 2+2

doktoralban

Rozumiem ze masz doktorat z historii albo jestes od Razemków po za tym zobacz na 1933 jaka zmiana demograficzna po drugie może jakieś bardziej sprawdzone źródło nwm profesorowie doktorzy nauk historycznych a nie Wikipedia ??? A no właśnie bo takich nie ma historyków co twierdzą ze Stalin zabił 700 tys o mój Boże jutro jak na live pokaże mojemu typowi z liceum to widze jego minę

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

LOL napisałem w tym samym okresie czasu, jak sam wspomniałeś hitler rządził krócej a planował zabić dużo więcej ludzi.
Plus twoje liczy coś się nie zgadzają w samym ZSRR umarło coś jak 12-20 milionów ludzi.

peruniec

Ukraina wtedy równa się zsrr niektórzy historycy jak thimothy snyder norman Davisa twierdzą ze Stalin mógł doprowadzić do śmierci 40 mln swoimi decyzjami np nieinterweniowanie w wojnę Chin z Japonia gdzie Japończycy tak samo jak Niemcy czy Rosjanie dokonali rzezi Nankinu stolicy uwczesnego państwa chińskiego gdzie umarło do 400 tys osób

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Aha czyli teraz twierdzisz że Stalin zabił wiecej ludzi bo nie interweniował w Chinach, LOL.

peruniec

Twierdze ze Stalin zabił więcej bo tak większość historyków twierdzi

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Zabił więcej ludzi co też jest dyskusyjne w dużooo dłuższym okresie czasu

peruniec

to jest dyskutowane przez ciebie na grupach lewicowych ???
Ja jestem śmieszny gratuluje bycia debilem badz trollem i przeczeniu faktu historycznego jakim byl głod w zsrr

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Jakich grupach lewicowych? :P co ty piszesz?
A trolem tojesteś ty bo wrzucasz jakieś fakty bez ładu i składu w ogóle nie odnosząc się do tego co ktoś pisze.
Np gdzie ja napisałem że głód na Ukrainie to żart?

peruniec

ludzie głodowali nie tylko na ukrainie ale tez w innych czesciach i to jest fakt ktory z doktoralban probujecie zaprzeczyć
masz dostep do wielu zrodel historycznych ksiażek a nawet pewno nie chce ci się sprawdzić ile zabił hitler i ile satalin nikt raczej nie twierdzi ze komunisci byli duzo gorsi od nazistów tylko probuja powiedziec ze komunizm zabił wiecej gdyż jest to utopijna wizja swiata w ktora ludzie wierza i morduja zobacz czy ktos tutaj napisal ze Hitler byl lepszym człowiekiem od stalina

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Głód był też zreszta na ukrainie też podczas okupacji niemieckiej bo jedzenie było ptrzebne rasie panów. I mówisz że to byl zły utopijny system a nazizm to niby czym był? bo to nawet utopia nie była.
Czytałeś general plan ost? jak to 80% Polaków miało pójść do piachu a reszta jako niewolnicy, jak to Słowianie mieli być następni w kolejce w obozach zagłady.
Jak kolwiek komunizm był zły, nie zagrażał biologicznemu istnieniu polaków w przeciwieństwie do nazizmzu

Tutaj może i nikt tak nie mówił ale to jest powszechne teraz że ciągle się gada o złej komunie itp
Idioci z róznych organizacji którzy świtują urodziny zbrodniarzy z SS bo był ideologiczny i walczył z komuchami

peruniec

ludzie pluja na komune poniewaz sami ja przezyli i opowiadaja wnuka fakt w polsce komuna roznila sie od tych w innych krajach np rumuni gdzie dyktator został zabity przez lud ale wydaje mi sie ze niechęć do komuna są spowodowane tzw Januszami badź osoba typu piotrowicz czarzasty senyszyn a takze solorzem i kulczykami itd ktorzy maja sie swietnie w dzis

ocenił(a) serial na 7
oskarkulinski

Nie ma to nic wspólnego z tym o czym pisałem ale dobra

peruniec

W łagrach tez zgineło ponad miliony osób lub ludzie ktorzy zostali tam przewiexieni i roztrzelani katyń charków itd po za tym nawet sam lenin twierdzil ze stalin to psychopata i morderca
po za tym prypomina ze na swiatło przychodzą nowe fakty timothy snyder ktory pracowal w i mial dostep do archiwów kremla policczyl liczbe okolo 23 milinów plus zesłania na syberie do kazachstanu a także warto zaznaczyc burzenie cerkwii przez stalina 100tys popów roztrzelanych a takze to ze zbrodnie w innych krajcach komunistycznych w partyzantkach po 2 wojnie swiatowej tez sie licz gdyz taki Bierut był marionetką stalina nie miał prawa głosu nawet zadnego ułaskawienia nie wydał kiedy zabijano nasza partyzantke i nie chodzi mi o burego czy rajsa tylko o witolda pileckiego leopolda okulickiego i głowny sztab AK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones