PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710662}

Stalker

7,3 3 378
ocen
7,3 10 1 3378
Stalker
powrót do forum serialu Stalker

Piękna policjantka,

ocenił(a) serial na 3

przystojny policjant… Czułem, że będzie gniot. Szkoda, bo w oczekiwaniu na nowe odcinki Elementary, szukałem jakiegoś godnego zastępcy w podobnym klimacie. Amerykański Sherlock to nie żadne cudo, ale jeszcze da się obejrzeć, kiedy nie ma kolejnych sezonów The Killing, Breaking Bad albo dłuży się czekanie na kolejny Homeland czy The Fall. Niestety, banalność Stalkera, przewidywalność, słabe postaci, zmęczyły mnie już przy drugim odcinku. Już nawet „Kości” są ciekawsze.

ocenił(a) serial na 5
Klaman123

Absolutnie się nie zgadzam!... z ostatnim zdaniem. „Kości” wydały mi się jeszcze słabsze.

Klaman123

Lepiej wróć do oglądania rodzinki.pl - to show w sam raz dla ciebie.

ocenił(a) serial na 3
burasx

Gdybyś potrafił czytać, dowiedziałbyś się, jakie seriale cenię i do których Stalker nie ma startu. Jeśli uważasz, że The Killing czy Homeland to poziom familijnego sitcomu, to jesteś po prostu tępym kiepem, z którym nie ma o czym rozmawiać.

Klaman123

Polecam "Good Wife". Nie daj się zmylić tytułowi. Serial prawniczo-poltyczny. Ciekawe, dobrze zarysowane postacie. Nie rzadko obnażający politykę,prawo czy system w USA. Producentem jest Ridley Scott. Na plus, że z sezonu na sezon jest coraz lepszy a 5 sezon to mistrzostwo.

Klaman123

A może Most nad Sundem, Fargo, Detektyw, Hannibal ?

ocenił(a) serial na 3
Fragaria

Oglądałem… Czekam na kolejne sezony Detektywa i Hannibala. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones