PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710662}

Stalker

7,3 3 378
ocen
7,3 10 1 3378
Stalker
powrót do forum serialu Stalker

Warto obejrzeć czy nie bardzo

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

Zdecydowanie warto choćby dla wątku pobocznego, który z każdym kolejnym odcinkiem się rozwija i coraz bardziej trzyma w napięciu, aż w końcu staje się wątkiem głównym. Pełno interesujących zagadek do rozwiązania, naprawdę ciekawy serial. Z kazdym odcinkiem coraz bardziej wciąga.

ocenił(a) serial na 5
Kira91

Mnie z każdym odcinkiem bardziej męczył. Powtarzalność rozwiązań, a szczególnie scen końcowych dobijała.
Wątek poboczny póki był pobocznym był ciekawy. Gdy stał się głównym zaczął wchodzić w takie absurdy, że ocena spadła mi z 6 na 5. A po pierwszych odcinkach miał nawet 7.

bigdady33

A ja po pierwszym odc nie czuję chęci kontynuowania, nic nie przykuło mojej uwagi, ostatnio poszukuje nowych seriali, ale mam przeczucie, że nic już na miarę moich topowych pozycji nie znajdę. Mimo to na wdechu pochłonęłam Bloodline,ciekawie zapowiada się Red Road, Wygnanie,Bosch-średni ale ogarnęłam w dwa dni, a tu nie poczułam tej "chemii"

ocenił(a) serial na 6
MsMcNamara

polecam salem i penny dreadful :)

bigdady33

Serial świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones