PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
6,9 11 339
ocen
6,9 10 1 11339
7,5 2
oceny krytyków
Star Trek: Discovery
powrót do forum serialu Star Trek: Discovery

feminizacja

użytkownik usunięty

Nie mam żadnych odchyleń, ale denerwuje mnie już ta feminizacja i "odbiałanie" wszystkiego. Słaby efekt, słaby pierwszy odcinek, szkoda

ocenił(a) serial na 8

Wydaje mi się że właśnie udowodniłeś że masz... Poza tym w ST Federacja to organizacja, która dawno temu odrzuciła nietolerancje i uprzedzenia, chyba że coś się zmieniło... od wczoraj?

użytkownik usunięty
eventualni

Tylko ci sie wydaje. Nie wiem jak można było to jaśniej napisać. PC to skrajna głupota.

ocenił(a) serial na 3

Dużo tam małpiszonów? Bo nie wiem czy oglądać bez nerwów? Da się to jeszcze strawić czy za dużo tym razem?

użytkownik usunięty
androgenius

Nie wiem o jakich "małpiszonach" mówisz, ale fabuła i tempo akcji niestety nie wciąga. Nie dociągnąłem do końca drugiego odcinka.

ocenił(a) serial na 3

No nic, zobaczymy czy da się to jeszcze oglądać. Voyager był całkiem dobry, ds9 już nieco mniej, chciałoby się mieć znów dobrego, ambitnego star treka.

ocenił(a) serial na 7

Star trek zawsze był ultra poprawny politycznie

ocenił(a) serial na 7

Dobra rada kiedy sie zlapiesz na mowieniu ALE to lepiej nic nie mow , kazdy logicznie myslacy odrazu cie zaszufladkuje .

użytkownik usunięty
Sabcio1234

Nie, to nie jest logiczne podejście. Można lubić truskawki ALE nie chcieć ich jeść z kurczakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones