PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831205}
7,2 4 445
ocen
7,2 10 1 4445
Star Trek: Picard
powrót do forum serialu Star Trek: Picard

Kopanie leżącego

ocenił(a) serial na 1

Pierwszy sezon Picarda był słaby nie ukrywajmy więc nie ukrywając nie spodziewałem się niczego lepszego po sezonie drugim... ale jako długoletni fan Star Trek mialem gdzieś tam nadzieję że będzie ok w końcu zobacze coś fajnegego ale niestety jak w przypadku Discovery co sezon to gorzej... jak jeszcze pierwszy odcinek drugiego sezonu zapowiadał się spoko to odcinek po odcinku było gorzej aż do momentu że myślałem juz że gorzej się nie da no i mamy odcinek 8 ohhhh jak ja się pomyliłem jednak mogło być gorzej. Nie mam pojęcia kto pisze te te odcinki ale to chyba jacyś ludzie z zgarnieci prosto z ulicy tu się już nic nie trzyma ładu ani składu.... dramat . Oglądałem raczej starałem się oglądać tovrazem z moją dziewczyną która nie jest fanku Star trek i w prost mi powiedziała jak mogę taki badziew oglądać juz te jej telenowele z Netflixa mają więcej sensu niż to ....

Naprawde miałem nadzieję zobaczyć coś fajnego, czekałem na Star trek serial w nowymi efektami specjalnymi, nowymi pomyslalmi nowe statki ,światy itp. Itd no ale niestety żadne efekty specjalne czy nowe CGI nie naprawi tego co tu zobaczyłem, więc jak jesteś fanem serii Star Trek NIE OGLĄDAJ tego chłamu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones