PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831205}
7,2 4 444
oceny
7,2 10 1 4444
Star Trek: Picard
powrót do forum serialu Star Trek: Picard

Czy warto zacząć od tego, czy muszę coś innego zobaczyć, żeby wiedzieć o co chodzi?

ocenił(a) serial na 8
lolexX123

To odrębna historia powiązana z TNG ,ale można ją oglądąć niezależnie, niemniej warto oglądnąć TNG żeby wiedzieć kim jest Picard a czym federacja.

ocenił(a) serial na 6
lolexX123

W zasadzie nie. Serial oczywiście jest kontynuacją "Następnego Pokolenia", ale wszystko co trzeba wiedzieć z tamtego serialu jest wytłumaczone. Siedem, hologramy i parę innych pomniejszych wątków są z kolej z "Voyagera", ale oglądanie też nie jest konieczne.

ocenił(a) serial na 8
_Andrzej_

Zauważyłem, że te "Następne Pokolenie" to zbyt stary i długi serial by to oglądać; myślałem że jakiś film to będzie i można obczaić. Spróbuję obejrzeć ten nowy Picard. Dzięki wszystkim, pozdro!

ocenił(a) serial na 6
lolexX123

Jeśli chodzi o jeden film do obejrzenia to najlepszy będzie chyba "Star Trek VIII: Pierwszy kontakt". Można tam poznać całą ekipę "TNG", stosunek Picard / Borg jak i samych Borg, którzy mają sporą rolę w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
lolexX123

ale fajny TNG oczywiscie nie dla wszystkich bardziej liczy sie co mowia niz akcja, ja tam lubie filmy przedwojenne a nie lubie przerostu formy nad treścia , co kto lubi jedni jak mowia, inni jak sie bija albo uciekaja czy gonia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones