Star Trek: Picard
powrót do forum 2 sezonu

Jest dobrze, powrót jednej z charyzmatycznej postaci "Q", i namieszania w czasie, to jest Star Trek

Wojtek_Jerzy

Po pierwszym odcinku już czuję, że będzie dobrze. Siedem, Q, holodeki, teleportacja, zaginanie czasoprzestrzeni no i Borg w nowym wydaniu. Zdziwione miny załogi na widok Królowej po "liftingu" bezcenne ;-)

Wojtek_Jerzy

przekonał, dla q zmuszę się do oglądania 2 sezonu

Wojtek_Jerzy

Pytanko, nigdy nie ogladalem Star Treka (jedynie te nowe trzy filmy ktore wyszly w ostatnich latach z nowa obsada). Czy jest sens zebym sie zabieral za ten serial?

conti01

Myślę że będzie ciężko, ponieważ są powiązania z poprzednimi seriami, np: Star Trek. Następne Pokolenie (To w szczególności) i Star Trek. Voyager

ocenił(a) serial na 5
conti01

Da się oglądać, ale dużo się traci. Warto obejrzeć przynajmniej film Star Trek: Pierwszy kontakt

conti01

Warto objerzeć wszystkie poprzednie seriale i filmy. Wiem, że to ogromna ilość odcinków (chyba jakoś ok. 800 ze wszystkich serii "Następne Pokolenie", "Deep Space 9", "Voyager" i "Enterprise"), ale uwierz mi, że jak się wciągniesz, to obejrzysz wszystko. To jest tego typu marka, że jest wessie, to jedziesz z koksem i obejrzysz wszystko :) Warto :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones