PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815495}

Stargirl

6,5 1 476
ocen
6,5 10 1 1476
Stargirl
powrót do forum serialu Stargirl

Miałem nadzieję na coś naprawdę fajnego, takie kino "na chilloucie", lecz po obejrzeniu 4 odcinka potwierdziły się moje obawy o tym, że serial zmierza w stronę "chuda dziewczyna superbochater, która normalnie złamała by nogę potykając się na schodach bedzie biła się z dorosłymi facetami, którzy mają w dodatku supermoce." Trochę się zawiodłem i nie rozumiem czemu kolejny serial i kolejny raz superbohaterami jest kobieta bez supermocy, ale nagle jest niezniszczalna i silna (abstrahuje do batwoman). powiem tak, mam nadzieję że cos się niedługo tu zmieni ale wątpię :(

ocenił(a) serial na 10
Ryszard_Walach

Naucz się najpierw pisać BOCHATERZE, a potem sięgnij po komiksy. Jej origin jest oparty w 99% na podstawie komiksów, więc nie wiem w czym masz problem.

ocenił(a) serial na 1
Cnockaut

Zwracasz innym uwagę o interpunkcję a sam czasem popełniasz błędy w pisowni, żałosne zachowanie

ocenił(a) serial na 8
UY_SCUTI

i dlatego dałes lub dałaś serialowi 1 choć pewnie nawet go nie widziałeś/widzałaś

Ryszard_Walach

oczywiście, bo gość czytający w umysłach, koleś władający lodem są w 100% realni? Kino superbohaterów tym się właśnie cechuje... dodajmy, że kiedy laska nie ma kostura jest dość przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones