PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815495}

Stargirl

6,5 1 477
ocen
6,5 10 1 1477
Stargirl
powrót do forum serialu Stargirl

Jak dla mnie to totalne nieporozumienie. Jeżeli spojrzycie na Tajemnice Smallville to zobaczycie ocenę 7,1 w porównaniu z tamtym serialem to ten serial jest dnem ;)

ocenił(a) serial na 10
UY_SCUTI

Twój inny komentarz, w którym napisałeś, że Supergirl jest lepsza od tego serialu utwierdza mnie w przekonaniu, że nie masz bladego pojęcie o czym piszesz.

ocenił(a) serial na 1
Cnockaut

Żałosne jest to że nie wiesz do kogo piszesz i próbujesz osobę zdyskredytować poprzez nazwanie jej dzieckiem - bo Stargirl to diament a Supergirl to gówno - tylko ja wcale nie napisałem że Supergirl jest super - może bym dał 2 na 10, ale i tak jest w pewnych aspektach lepsza niż Stargirl - dając 10 serialowi Stargirl wcale się nie popisałeś i tylko pokazałeś że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

UY_SCUTI

Nie no, ale chłop ocenia TWD na 10 XDXDXDXD ja już pytań nie mam.

Lelusz

a i Batman v Superman na 8. XDXDXDXDXDXD

ocenił(a) serial na 1
Lelusz

A ty bajeczki z Batmanem i Supermanem oceniasz też na 8 i 9 , też powyżej średniej i dobrze jest, więc się nie naśmiewaj pajacu

UY_SCUTI

porównujesz kreskówki z DCAU do Snyder Cut? Dobra, dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu XDXDXD pal gume.

ocenił(a) serial na 1
Lelusz

Spadaj dzieciaku

ocenił(a) serial na 1
Lelusz

Nie porównuje, po prostu zwróciłem uwagę że oglądasz bajeczki

UY_SCUTI

No tak, nazywasz mnie dzieciakiem bo oglądam kreskówki. Widać że żyjesz stereotypami i szufladkujesz. Jesteś dzbanem. Pal gume.

ocenił(a) serial na 1
Lelusz

Nazywam cie dzieciakiem bo przekrecasz moje wypowiedz i nie potrafisz kogos skrytykowac bez uzycia inwektywów

UY_SCUTI

Że niby ja używam inwektyw? Za każdym razem kiedy to ktoś powie coś z czym się nie zgadzasz, zarzucasz tej osobie coś zupełnie z dupy, wyzywasz od dzieciaków. Nie wiem czy jesteś trollem na siłę, czy po prostu zwykłym dzbanem. Ale obydwa te stwierdzenia bardzo dobrze Cię opisują, nie przekręcam twoich zdań, ty sam gubisz się z tym co masz do powiedzenia, i to ty używasz inwektyw w praktycznie każdej odpowiedzi która się nie zgadza z twoim nieomylnym umysłem i gustem filmowym. Jak już powiedziałem, pal gumę, community filmwebu na tym zyska.

ocenił(a) serial na 1
Lelusz

a ty przestań palić bo ci to szkodzi ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones