PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877958}

Stary człowiek

The Old Man
7,0 2 797
ocen
7,0 10 1 2797
Stary człowiek
powrót do forum serialu Stary człowiek

Gimbaza nie ogarnia dłuższych rozmów. Inteligetnych dialogów pokolenie TikToka.

ocenił(a) serial na 9
andrze_r

Ten Film to głownie popis aktorstwa dwóch wyśmienitych aktorów Jeffa i Johna. Ich dialogi, mimika, sposób chodzenia i pauzy to jest mistrzostwo. Jeżeli ktoś liczył na pif paf bum bum i do przodu to dla nich jest Gray Man. Jestem Fanem Johna Lithgowa, miałem przyjemność oglądać jego kunszt w teatrze w NY.

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

Ostatnio rzadko który serial trzyma mnie do końca przy ekranie, a ten jest bardzo dobry. Faktycznie trochę przegadany, ale mnie to nie przeszkadzało. Mam nadzieję, że będzie drugi sezon, bo zakończenie na to wskazuje.

ocenił(a) serial na 8
Patrick_2

Zastanawiam się czy czasem głównym celem matki nie było za pośrednictwem tych manipulacji umieszczenie córki w amerykańskim wywiadzie .... by po 25 latach wróciła do ojca z cennymi informacjami ... postać Belour jest nad wyraz ciekawa i intrygująca ...
Wszak sam DAM CHASE dowiaduje się , że Rosjanin nie zwerbował jej a ona werbowała i manipulowała wszystkim .

ocenił(a) serial na 7
Maverick0069

Może oznaczyłbyś SPOJLER następnym razem?

użytkownik usunięty
andrze_r

Ja już na pewno nie jestem gimbazą a ocenę widzisz. I w sumie chciałbym przestrzec tu starszaków (w tym wielbicieli Jeffa Bridgesa i Johna Lithgowa) żeby nie marnowali czasu. Pierwszy odcinek zapowiada mroczny realistyczny thriller z tajemnicami i niezłymi dialogami. Potem to się rozwija jak klasyczny brazylijski serial zarówno pod względem rewelacji kto jest czyim ojcem etc. ale także pod względem komicznej "głębokości" dialogów, której nie powstydziłby się Paolo Coelho. Sceny retrospekcji z afganistanu poziomem bajkowej umowności przypominają mix Rambo i jakiegoś tureckiego serialu dla gospodyń domowych. W filmach szpiegowskich dla dorosłych ważna jest przekonująca logika działań bohaterów, która tu z odcinka na odcinek zamienia się w potok absurdów. TU MAŁY SPOILER. Najpierw bohaterka proponuje/zgadza się na porwanie gościa z GRU i przesłuchanie go, dokonuje tego, po czym musi go uwalniać żeby na owym przesluchaniu nie zdradził jej tajemnic, które w gruncie rzeczy też są irracjonalne. Pod koniec miałem wrażenie oglądania jakichś niespójnych głupot. Ładnie to jest nakręcone, fajny ten Bridges, ale irytacja na koniec gwarantowana. Mam wrażenie że ostatnio wiele produkcji, które w założeniach mają być ambitniejsze ma fatalnych scenarzystów.

ocenił(a) serial na 5

Czekałem na taką opinię. Nie jestem gimbaza i uwielbiam Jeffa. Ale logiki nie ma za grosz.

ocenił(a) serial na 5

Najlepsze było jak tego rosjanina Jeff uwalniał. Typ mówił bez akcentu, miał kilka kropel krwi(po wielu próbach złamania go) i związany był jednym sznurkiem za plecami. Casting w tym serialu, jeśli chodzi o młodsze wersje bohaterów jest świetny. W tym przypadku polecieli Brazylią

ocenił(a) serial na 10

Zapewne w Twoim życiu wszystko jest logicznie poukładane, każdy twój krok musi być dokładnie przemyślany, żeby był spójny z kolejnymi wydarzeniami które nastąpią, i nigdy nie robisz nic spontanicznie aby potem ktoś nie zarzucił ci, że postąpiłeś nielogicznie. Człowieku - to jest FILM, notabene doskonały.

ocenił(a) serial na 4

O tak!

andrze_r

Mam te same odczucia. Oglądam sobie, myślę, kurde, ale to dobre, wchodzę na Filmweb... ZONK!

ocenił(a) serial na 7
andrze_r

Przecież dialogi w tym serialu są największym atutem, to jak budowane jest napięcie sprawia, że każdy odcinek ogląda się jeszcze ciekawiej. Na takie seriale czekam z utęsknieniem.

ocenił(a) serial na 7
andrze_r

1 odcinek,dlaczego nie uzyl noza wcześniej i dlaczego psy do akcki wkroczyly za pozno,przez co zostal wciagniety do samochodu.

ocenił(a) serial na 5
andrze_r

Uwielbiam takie komentarze. "Mi się podobało a wam nie, jesteście gimbaza i się nie znacie:)"
Sorry, ale każdy ma prawo do własnych odczuć po seansie. Mnie serial wynudził więc dostał 5. Przewidywalny na każdym kroku. Przegadany, co samo w sobie nie jest akurat wadą. Mam jednak zastrzeżenia do poziomu tych dialogów. Były nierówne, jak by pisało je kilka osób, często nic nie wnosiły. Wątek z kochanicą głównego bohatera tragikomiczny. Fabuła momentami groteskowa, a te poważne rozkminy bohaterów tylko tą groteskowość podkreślały.
Dobra gra dwóch aktorów nie jest w stanie w moim odczuciu uratować widowiska.

Acha, dla jasności, gimnazjum skończyłem 20lat temu.

ocenił(a) serial na 10
dam_szef

swietny film! polecam

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Co nie zmienia faktu, że pewne dialogi są przeciągane niepotrzebnie przez co zaczynasz się zastanawiać czy to film szpiegowski czy moda na sukces. No ale cała reszta się spina.

ocenił(a) serial na 10
czarus123

super dialogi, święty film! polecam

andrze_r

Oceniłeś wszystkie części Johna Wicka na 1/10 więc może problem leży w tobie? Może masz jakieś zaburzenia i nie nadążasz za szybszą fabułą? Nie ma w tym nic złego ale nie obrażaj ludzi dla których ten serial był słaby i wcale nie chodziło tutaj o wolną akcję.

ocenił(a) serial na 10
Bartus0077

Dobrze że napisałeś o tym "pseudodziele" John Wick. Ten film mozna obejrzeć ale tylko z przewijaniem, żeby szybciej zleciał, ocena 1/10 to za mało na to "dzieło" Dlaczego nie chcesz się pochwalić co sam ogladasz? Pochwal się swoim gustem, a nie śledzisz innych a swoje oceny ukrywasz, może tym masz zaburzenia, w twoim przypadku nazywa to się wścibstwo i obgadywanie innych.

andrze_r

moje 3 ostatnie filmy które widziałem: szczęki, czas apokalipsy, ojciec chrzestny

andrze_r

bardzo dobry serial , ale czy kreca 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Bardzo dobry serial. Ale nie dla gimbazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones