świetny serial, oglądałem z żoną całą serię kilka lat temu- teraz od momentu, gdy włączono nam w ence Romance TV zaczynamy oglądać jeszcze raz- przyjemnie tak wrócić po kilku latach :) I proponuję wpisać spolszczony tytuł, który brzmi: Statek marzeń :)
Uwielbiam ten serial. Świetna gra aktorska, dobra fabuła, inna dla każdego odcinka, dobra muzyka przewodnia ale przede wszystkim przepiękne zdjęcia. Można zobaczyć najpiękniejsze zakątki świata.